Foodies – kolorowa produkcja dostępna w AppStore

Czasem zdarzają się takie dni w życiu gracza, że ma się ochotę zagrać w produkcje charakteryzujące się trójwymiarową oprawą graficzną i skomplikowaną fabułą. Niekiedy jednak wolimy porzucić nowości dostępne w AppStore i zainstalować bardziej kolorową produkcję przypominającą gry dla dzieci. Jeżeli właśnie teraz postanowiliście pograć w coś bardziej „cukierkowego”, to zachęcamy Was do zapoznania się niniejszym wpisem, bowiem przedstawimy w nim świetną aplikację „Foodies”.

Głównymi bohaterami opisywanej przez nas produkcji jest para kolorowych żelków. Pewnego dnia Sam (czyli Pan Żelek) postanawia poważnie porozmawiać o miłośnej przyszłości ze swoją wybranką serca. Ta jednak stwierdza, że jej sympatia jest – uwaga – zbyt szczupła, by związać się z nią na stałe. Nasz dzielny żelek staje więc przed nie lada wyzwaniem – musi przytyć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Oczywiście, aby tego dokonać musi on jeść, jeść i jeszcze raz jeść, a pomóc mu ma w tym właśnie posiadacz smartfona.

Foodies składa się w sumie z 80 poziomów. W każdym z nich zadaniem gracza jest odbijanie Sama od linii w taki sposób, by ten zjadł wszystkie smakołyki dostępne na danym levelu (jeżeli to zdanie nie zobrazowało Ci jeszcze rozgrywki w Foodies, obejrzyj filmik na końcu tego wpisu). Zadanie wydaje się niezwykle proste, lecz możecie nam wierzyć na słowo – wcale takie nie jest, o czym przekonacie się sami, gdy już zdecydujecie się pobrać twór Nano Titans.

To, co – poza dość oryginalnym pomysłem na rozgrywkę – podoba się w Foodies niemal wszystkim klientom AppStore, to świetnie wyglądająca oprawa graficzna i wpadające w ucho efekty dźwiękowe, które nie nudzą się nawet po przejściu większości plansz. O gustach nie powinno się jednak dyskutować, więc musicie sami zdecydować, czy opisywana przez nas gra podoba Wam się na tyle, by pobrać ją na swój telefon.

Gdybyście ostatecznie postanowili ściągnąć Foodies, to odsyłamy Was do AppStore, gdzie produkcję Nano Titans można kupić już za niecałego dolara.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button