Flip Riders – praca kaskadera do najłatwiejszych nie należy

Do pracy kaskadera nie wszyscy się nadają. Nie zawsze trzeba jednak posiadać specjalne umiejętności, by zobaczyć, jak to jest zawodowo wykonywać różnego rodzaju niebezpieczne tricki. W końcu od czego mamy smartfony i stworzoną na nie grę zatytułowaną Flip Riders.

W produkcji Flip Riders wcielamy się w postać kaskadera jeżdżącego na motocyklu. Jest to jedna z tych gier, gdzie naszym zadaniem jest dojechanie do mety w jednym kawałku i zbieranie po drodze porozrzucanych bonusów, w tym przypadku złotych gwiazdek.

Mimo że głównym celem gracza w produkcie studia Bad Juju Games jest przekroczenie linii mety, nie można też zapominać w nim o wykonywaniu różnego rodzaju tricków na motocyklu. Jeżeli bowiem nie będziemy tego robić, nasz kaskader nie spodoba się swoim przełożonym, dostanie mało punktów podsumowujących, a to sprawi, że zostanie zwolniony, czyli nie będziemy mogli przejść do kolejnej planszy.

Gra oferuje nam w sumie ponad 80 leveli o różnych poziomach trudności. Warto też wspomnieć, że możemy w niej zmieniać głównego bohatera, a więc nie jesteśmy skazani na patrzenie non-stop na tego samego ludzika, co jest – naszym zdaniem – sporą zaletą aplikacji. Szczególnie, że każdy kaskader posiada inne umiejętności.

System sterowania w Flip Riders jest dosyć standardowy. Mamy w nim do dyspozycji wirtualne przyciski: jeden odpowiedzialny za skok, jeden za przyspieszenie, a także dwa kierunkowe. Dodatkowo, otrzymujemy specjalny klawisz alarmowy, dzięki któremu – w najbardziej ekstremalnych sytuacjach – możemy spowolnić grę i tym samym, na przykład, uniknąć jakiejś poważniej kolizji.

Grafika zastosowana w produkcji Bad Juju Games wygląda całkiem dobrze, jak na grę, w której jedynie jedzie się przed siebie i wykonuje różnego rodzaju sztuczki. A ścieżka dźwiękowa? Na pewno jest miła dla ucha i potrafi umilić czas spędzony nad grą, ale po pewnym czasie – jak wszystko – zaczyna się nudzić.

Flip Riders jest do pobrania z Google Play i AppStore za darmo. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak polecić Wam tę produkcję i życzyć powodzenia na niebezpiecznych, wirtualnych trasach ;).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button