Fish & Tricks – zostań królem oceanu!

Po raz kolejny mamy przyjemność na łamach naszego blogu przedstawić Wam ciekawą grę dostępną w Marketplace dla wszystkich użytkowników systemu Windows Phone. „Fish & Tricks” to niezwykle sympatyczna gra łącząca ze sobą elementy gry zręcznościowej i edukacyjnej, która powinna zainteresować nie tylko dzieci, ale także i dorosłych

„Fish & Tricks” udowodni Ci, że na szczycie oceanicznego łańcucha pokarmowego może stanąć nie tylko żarłoczny rekin, ale także zabawna, niewinnie wyglądająca rybka.

Oczywiście w osiągnięciu celu to my musimy jej pomóc. Naszym zadaniem jest bowiem sterowanie rybą w taki sposób, by mogła ona zjeść możliwie jak największą ilość innych ryb oraz bąbelków. Dzięki temu szybko urośnie i stanie się „kimś” ważnym w środowisku wielkiej wody.

Niestety, ocean nie jest tak przyjazny, na jakiego wygląda na pierwszy rzut oka. Na naszą rybkę podczas gry czeka wiele niebezpieczeństw takich jak chociażby różnego rodzaju drapieżniki, a my musimy zrobić wszystko, by nasz bohater podczas swojego polowania na jedzenie sam nie stał się pokarmem.

To jednak nie wszystko. Zanim nasza ryba stanie się postrachem oceanu, musimy pomóc jej posprzątać jego dno, co również nie należy do najłatwiejszych zadań.

Widzimy więc, że gra „Fish & Tricks” nie należy do najprostszych, dlatego też znalazła ona uznanie u wielu użytkowników Windows Phone z całego świata. Poza rekomendacją w Polsce, aplikacja ta otrzymała liczne wyróżnienia w Singapurze, Rosji oraz Austrii.

„Fish & Tricks” można pobrać w dwóch wersjach: bezpłatnej oraz płatnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button