Fish Live, czyli mobilne akwarium w Twoim smartfonie

Każdy z nas marzył pewnie kiedyś o tym, by mieć w domu akwarium, najlepiej z rybami oceanicznymi. Akwarystyka to jednak najczęściej dość drogie hobby i nie każdy może sobie pozwolić na comiesięczne inwestowanie czasu i pieniędzy w pływające w akwarium stworzenia.  Dlatego właśnie chcieliśmy w tym wpisie przedstawić Wam ciekawą aplikację Fish Live, dzięki której będziecie mogli zamienić swojego smartfona w mobilne akwarium.

Wielu z Was może dojść do wniosku, że w Google Play można znaleźć sporą ilość różnego rodzaju aplikacji pozwalających na zmianę telefonu w wirtualne akwarium. Po części zgadzamy się z tą opinią, jednak Fish Live to zupełnie inny program od wygaszaczy ekranu, gdyż musimy w nim nie tylko wybierać rybki mające „pływać” w naszym urządzeniu, lecz także dbać o nie, a to – jak zapewne niektórzy z Was wiedzą – wcale do łatwych zadań nie należy.

Uruchamiając aplikację po raz pierwszy, Waszym oczom ukaże się podstawowe akwarium z kilkoma rybkami. Nie myślcie sobie jednak, że od razu będziecie mogli wymienić jedne stworzonka na inne – do wszystkiego niezbędny jest tutaj czas i wytrwałość w hodowaniu rybek, gdyż to właśnie to daje nam pieniądze i pozwala nam na „ulepszanie” akwarium.

W grze Fish Live właściciel zbiornika wodnego ma za zadanie wykonywać kilka czynności: czyścić akwarium, karmić rybki oraz sprawiać, by się rozmnażały. Ta ostatnia opcja pozwala nam z biegiem czasu na sprzedanie dorosłych osobników i zyskanie pieniędzy na kupno nowych okazów do naszego akwarium.

Co ciekawe, po dotknięciu na ekran w czasie użytkowania produktu studia CanadaDroid rybki uciekają, tak samo jak ich realistyczni przyjaciele (ta opcja podoba się szczególnie dzieciom – sprawdźcie, jeśli macie taką możliwość). Warto pochwalić też sam sklepik z dodatkami do naszego zbiornika, w którym można znaleźć bardzo dużą ilość stworzeń, roślinek i innych „ulepszeń”, takich jak, na przykład, miniaturowy statek.

Fish Live można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Jeśli więc zawsze marzyliście o akwarium, nie musimy Was nawet zachęcać do pobrania tej gry.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button