Fat Dragon – tak wiele słodyczy w jednym miejscu

Fat Dragon Lite to słodka i kolorowa gra zręcznościowo-logiczna, w której do przejścia mamy 3 epizody, podzielone na dwa tryby: arcade, oraz survival. Głównym bohaterem produkcji studia Tuna Bowl jest przesłodki smoczek, który zamiast warzyw, czy mięsa, miłuje się we wszystkich słodyczach, jakie świat kiedykolwiek widział.

Decydując się na ,,arcade”, przechodzimy kolejno poziomy, by w końcu uzyskać taką ilość muffinek (nagród za poszczególne poziomy), żeby odblokować następny świat. ,,Survival” to klasyczna walka z własnymi nerwami – dla żądnych przygód.

Za pomocą własnych palców rysujemy drogę, jaką smok powinien przejść (a raczej się przetoczyć). Staramy się unikać kolców, przepaści i innych przeszkadzajek, by jak najdłużej cieszyć się życiem i zebrać maksymalną ilość babeczek.

Nasz podopieczny ma określony zapas energii, który musi być stale uzupełniany. Słodycze porozstawiane po planszach są najlepszych zastrzykiem energetycznym, więc im więcej ich pożremy, tym lepiej dla nas. Autorzy zadbali o to, aby gracze nie mieli prostego zadania. Zanim zaczniemy rysować, możemy do woli przyglądać się słodyczom. Kiedy jednak klikniemy na ikonkę z ołówkiem, wszystkie desery znikają, a my musimy z pamięci namalować trasę.

Póki nie zjemy wszystkich przygotowanych dla nas smakołyków, przejście do kolejnego levelu jest zablokowane kolcami. Na pokonanie etapu mamy 5 żyć. Jeżeli uda nam się osiągnąć sukces nie tracąc żadnego życia, a dodatkowo zjadając wszystkie pyszności, możemy być pewni świetnego wyniku i gwarantowanej wygranej.

Oprawa wizualna gry jest dużo lepsza, niż ta prezentująca się na screenach. Może nie jest to szczyt możliwości grafika, ale mnie się podoba. Muzyczka nie jest męcząca, więc uprzyjemnia nam chwile spędzone w produkcji. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Fat Dragon LiteTuna Bowl Software LLCGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close