Farming Simulator – Pan McDonald farmę miał…

Mimo że obecnie coraz mniej ludzi zajmuje się uprawą różnej maści zbóż, wśród gier mobilnych widać wyraźnie, że jest całkiem spore zainteresowanie branżą rolniczą. Dla tych, co chcieliby spróbować swoich sił w roli „uprawiacza” ziemi, ciekawą propozycją będzie bez dwóch zdań produkcja Farming Simulator.

W Farming Simulator – co zresztą dość łatwo można wywnioskować z samej nazwy – wcielamy się w posiadacza ziemi, którą należy pielęgnować, by mieć z niej jak największe zyski i stać się możliwie jak najbogatszym rolnikiem. Mimo że zadanie stojące przed nami w opisywanej produkcji nie należy do prostych, warto nieco się pomęczyć. W końcu i tak w dzisiejszych czasach jest zbyt dużo naprawdę prostych gier, które nie wymagają od nas niczego poza posiadaniem rąk.

Wielu z Was doceni zapewne, że w Farming Simulator mamy do czynienia z prawdziwymi markami maszyn rolniczych. Deutz-Fahr Krone, Krampe – to tylko niektóre z pojazdów, jakimi przyjdzie Wam kierować w opisywanej produkcji. Oczywiście, nie wszystko od razu. Żeby dorobić się porządnego sprzętu, trzeba systematycznie dbać o swoje pola.

Oprawa audiowizualna gry jest całkiem realistyczna. Maszyny i pola zachowują się tak, jak w realnym świecie. W Farming Simulator do czynienia mamy także z dniem i nocą. Grając w tryb kariery naprawdę możemy więc sprawdzić, jak poradzilibyśmy sobie w roli rolnika.

Farming Simulator do pobrania za 3 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button