Fancy – pokaż, o czym marzysz

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Nie każdy jednak chce o nich mówić. Jeżeli Ty do tego grona osób nie należysz, z całą pewnością zainteresować Cię powinna popularna ostatnio aplikacja Fancy. Czym tak naprawdę ona jest i co w niej można znaleźć? O tym właśnie powiemy w dalszej części tego wpisu.

Opisywany tutaj program jest częścią serwisu TheFancy.com. Jeżeli korzystaliście już z niego, to powinniście wiedzieć też, co takiego spodziewać się można po aplikacji mobilnej Fancy. Zdajemy sobie jednak sprawę, że użytkowników „marzycielskiego portalu” wśród naszych Czytelników może być niewielu, dlatego na początku napiszemy, czym tak naprawdę jest w ogóle aplikacja, której poświęcony jest cały ten wpis.

Fancy to swego rodzaju portal społecznościowy, w którym zamieszczać można zdjęcia wymarzonych przez siebie rzeczy. I nieważne jest, czy marzymy o najnowszym komiksie Batmana, czy wilii z basenem. Użytkownicy opisywanej przez nas aplikacji dodają do swoich profili zdjęcia dosłownie wszystkiego. Z całą pewnością możecie więc zamieszczać w programie nawet swoje najbardziej zwariowane pomysły.

Oczywiście, do korzystania z programu potrzebne jest konto użytkownika. Jego założenie zajmuje jednak dosłownie chwilę, dlatego perspektywa konieczności rejestracji w serwisie nie powinna martwić nawet tym, którym zależy na czasie.

Jeśli chodzi o samo funkcjonowanie aplikacji, to w tej kwestii również narzekać nie można. Interfejs działa jak najbardziej poprawnie, tak samo jak przeglądarka  obrazków. Choć Fancy na pewno nie należy do najładniej wyglądających programów, naszym zdaniem, spodobać się powinien nawet najbardziej wybrednym użytkownikom smartfonów.

Aplikację z tego wpisu pobierzecie z Google Play i AppStore zupełnie za darmo, tak więc jeśli tylko macie w sobie coś z marzyciela, przetestujcie ją.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button