Face Off – kolejna aplikacja, którą możecie pochwalić się na imprezie

Na łamach naszego blogu staramy się przedstawiać różnego rodzaju aplikacje. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że najbardziej przydają się programy czysto użytkowe. Wiemy również jednak, iż czasem smartfon czy tablet może okazać się pomocny na nudnym spotkaniu ze znajomymi. Dlatego właśnie, trochę tak na rozluźnienie atmosfery, przygotowaliśmy dla Was dzisiaj opis aplikacji Face-Off.

Już na samym początku musimy Was uprzedzić, iż recenzowany tutaj program należy traktować przede wszystkim w celach czysto rozrywkowych. Nie spodziewajcie się więc w tym wpisie opisów jakichś spektakularnych pomysłów czy nowoczesnego interfejsu. Face-Off bowiem jest stworzony do tego, żeby trochę rozweselić ludzi i to naprawdę wychodzi mu doskonale. Czy zatem potrzeba mu czegoś jeszcze? Wydaje nam się, że nie, ale na to pytanie każdy z Was na pewno zaraz będzie mógł odpowiedzieć sam.

Skoro jesteśmy już po krótkim wprowadzeniu, możemy z całą pewnością przejść do konkretów. Otóż Face-Off jest programem, w którym możemy naszą twarz umieścić w jednym z przygotowanych wcześniej szablonów.

Interesującą nas fotkę możemy znaleźć w galerii albo zrobić zdjęcie z poziomu aplikacji. Ta druga opcja szczególnie przydaje się wtedy, gdy korzystamy z aplikacji na jakimś spotkaniu, gdzie sporo osób chce przetestować naszą „mobilną zabawkę”.

Gdy wykonamy już zdjęcie, pozostaje nam tylko zaznaczyć miejsca, w których znajdują się oczy, a następnie wybrać szablon. Choć rewelacji się nie spodziewaliśmy, musimy przyznać, że przykładowych obrazków do wykorzystania w Face-Off jest naprawdę sporo. Podczas testów najwięcej frajdy sprawiła nam chyba zabawa ze zdjęciem baletnicy, Supermana i modelki. Uśmiech na naszych twarzach pojawił się też, gdy wykorzystaliśmy szablon Mona Lisy oraz muskularnego mężczyzny ;).

Oczywiście, Face-Off daje nam możliwość zapisania stworzonego przez nas fotograficznego „dzieła” w telefonie albo galerii zdjęć w portalu Facebook.

Program z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Jest on całkowicie darmowy, tak więc możecie go spokojnie testować bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button