Evil Square – dla tych, co lubią trochę pogłówkować

Nie lubisz prostych gier, które polegają tylko na bezmyślnym skakaniu po różnych poziomach i strzelaniu do wszystkiego co się rusza? W takim powinna zainteresować Cię logiczna gra „Evil Square” charakteryzująca się dużą ilością wymagających leveli oraz przyjemną dla oka oprawą graficzną.

Osoby, które lubią typowe gry zręcznościowe w produkcji zatytułowanej Evil Square nie widzą nic nadzwyczajnego. Nam jednak gra się spodobała, choć do fanów aplikacji tego typu z pewnością nie należymy i nigdy nie należeliśmy.

Przede wszystkim spodobał nam się pomysł na grę – może i nie do końca świeży, ale na pewno solidnie wykonany. Zasady zabawy Evil Square są proste: na środku ekranu znajduje się kwadrat, który musimy stworzyć za pomocą różnego rodzaju figur geometrycznych. Figury możemy oczywiście obracać na wszystkie możliwe sposoby, jednak niech komuś się nie wydaje, że przejście każdego poziomu jest łatwe, bo naprawdę takie nie jest, a już na pewno wymaga od nas skupienia.

W sumie autorzy gry zaoferowali nam dwa podstawowe tryby gry. Pierwszy, klasyczny, polega na ułożeniu figury w jak najkrótszym czasie. Im szybciej dany poziom uda nam się przejść, tym więcej gwiazdek dostaniemy i będziemy mogli przejść do kolejnego levelu.

Zdecydowanie ciekawszy jest tryb numer dwa, czyli tzw. Evil Mode, w którym na czas przechodzimy kolejne etapy gry, a jedna chwila słabości powoduje, że całą zabawę rozpoczynamy od początku. Co ciekawe, do tej pory przejściem całego Evil Mode mogą pochwalić się zaledwie dwie osoby na świecie. Skąd taka informacja? Otóż twórcy Evil Square dla pierwszych pięciu osób, które zaliczą cały tryb drugi, przygotowali miejsce w opisie na AppStore, a jak na razie uzupełnione zostały zaledwie dwie specjalnie zostawione luki.

Na koniec warto również wspomnieć o wymienionej już przez nas we wstępie oprawie graficznej gry Evil Square. Być może nie zgodzą się z nami wszyscy, ale my uważamy, że opisywana w tym wpisie aplikacja logiczna naprawdę prezentuje się ładnie, choć na pewno byłoby jeszcze lepiej z dobrej jakości efektami dźwiękowymi.

Produkt zatytułowany Evil Square można pobrać z AppStore. Jego cena wynosi obecnie $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button