Eurosport – wszystko o sporcie w jednej aplikacji

Telewizję Eurosport kojarzy na pewno każdy z Was, ale czy wiedzieliście o tym,  że ten popularny kanał sportowy posiada również świetną aplikację na urządzenia przenośne? Dzięki niej możecie bardzo szybko sprawdzić, co dzieje się obecnie w świecie sportu, a także śledzić na bieżąco wiele ciekawych wydarzeń sportowych.

„Eurosport.com” jest aplikacją, w której każdy niewymagający bardzo wielu funkcji fan sportu, znajdzie wszystkie potrzebne mu informacje.

Program stworzony przez jeden z najbardziej popularnych kanałów sportowych świata oferuje swoim użytkownikom przede wszystkim możliwość zapoznania się z najnowszymi newsami ze świata sportu.

Wydarzenia są podzielone na kategorie, dzięki czemu nie jesteś zmuszony przeglądać wydarzeń związanych np. ze  sportami zimowymi, jeśli się nimi zupełnie nie interesujesz.

Do zalet aplikacji Eurosportu należy bez wątpienia możliwość śledzenia relacji live z najważniejszych wydarzeń sportowych. Do wyboru mamy naprawdę wiele dyscyplin – każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Grzechem byłoby także nie wspomnieć o tym, że funkcja „LIVE” daje nam możliwość ustawienia przypomnień. Możemy więc przeglądać sobie internet, a w przypadku gdy nasz klub zdobędzie gola bądź któryś ze skoczków odda swój skok, aplikacja natychmiast nas o tym poinformuje.

Oczywiście sam program jest darmowy i – co najważniejsze – dostępny na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Użytkownicy Androida mogą go ściągnąć z Android Marketu, a użytkownicy iOS-a z AppStore.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button