Escape 3D: The Factory – czy uda Ci się uciec z fabryki?

Są miłośnicy gier, których fabuła polega na przeszukiwaniu danych pomieszczeń w celu znalezienia przedmiotów, umożliwiających wydostanie się z danego miejsca. Oczywiście znajdą się też przeciwnicy tego typu aplikacji. Jeżeli należycie do pierwszej grupy – miłośników escapów – Escape 3D: The Factory Was z całą pewnością zachwyci. Gotowi na ucieczkę z fabryki?

Sytuacja nie jest ciekawa. Zostaliście porwani z własnego domu. Wasi porywacze uwięzili Was w wielkiej fabryce. Byliście przekonani, że to już koniec. Chwilę później mężczyźni wyszli a Wy otrzymaliście jedyną szansę na ucieczkę. Podołacie? Tak właśnie rozpoczyna się Escape 3D: The Factory. Naszym zdaniem już sam początek brzmi zachęcająco.

Jak to zwykle bywa w grach ,,escape…”, zbieramy różnego rodzaju przedmioty, które mogą nam się przydać w ucieczce, a przynajmniej w wydostaniu się z jakiegoś pomieszczenia. Przydatne może okazać się wszystko – kable, pudełka, kije, sznury itp. Niektóre przedmioty można łączyć, tworząc zupełnie nowe kombinacje.

Dzięki grafice 3D gra jest niesamowicie wkręcająca. Dźwięki dochodzące z wnętrza fabryki przyprawiają o gęsią skórkę – dodają mroczności temu miejscu. Poruszamy się za pomocą strzałek, widniejących na ekranie. Musimy odkryć każdy zakamarek fabryki, aby dać sobie szanse na zwianie bezwzględnym ludziom.

Jedna z najlepszych gier tego typu, jaki przyszło nam testować. Zdecydowanie polecamy.

Pobierz Escape 3D: The Factory za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button