Epic Skater – fajna gierka od Kongregate

Ostatnio bardzo popularne zrobiły się produkcje z deskorolkami w rolach głównych. W sumie to fajnie – do tej pory nie było porządnych gier z tej kategorii. Jeżeli szukacie czegoś, co zajmie Was na dobre, przetestujcie Epic Skater. Poniższa recenzja (mam nadzieję), da Wam szansę na zapoznanie się z możliwościami aplikacji.

Epic Skater to dzieło studia Kongregate. Jak to zwykle bywa w czwartkowe wieczory, AppStore na swoich łamach prezentuje najnowsze gry – wśród nich znalazła się właśnie aplikacja z tego wpisu.

Głównym bohaterem gry jest młody chłopak w czapce z daszkiem, który uwielbia wykonywać różnorodne tricki na deskorolce. Z naszą pomocą idzie mu zdecydowanie lepiej. Sterowanie w produkcji odbywa się za pomocą gestów. Klikanie w poszczególnych częściach ekranu (jednorazowe dotykanie, przytrzymywanie, czy kilkukrotne klikanie) umożliwia szybką reakcję na zbliżające się przeszkody.

Wśród fantów znajdziemy przede wszystkim monety, za które możemy ulepszać swoją postać. Do tricków zaliczymy wysokie skoki, jazdę na krawędziach różnych budowli, czy robienie kilku obrotów deską w powietrzu (wybaczcie mi nieznajomość nazw akrobacji). Za wykonane fikołki otrzymujemy punkty, które przekładają się na końcowy wynik.

Do wyboru mamy dwa tryby gry: trening, oraz karierę. Warto trochę poćwiczyć, by nie zbłaźnić się w misjach ;) Jeżeli coś pójdzie nie tak (ulegniemy wypadkowi), będziemy mogli wyratować się przy pomocy specjalnego napoju. Taka przyjemność kosztuje. Co prawda kilka sztuk dostajemy w gratisie, lecz kolejne musimy kupować już za zarobione pieniądze.

Jeżeli chodzi o efekty wizualne i dźwiękowe, aplikacja prezentuje się naprawdę fajnie. Myślę, że będzie miała wielką rzeszę fanów. Polecam każdej grupie wiekowej ;)

icon
Epic SkaterYour Daily Fill, LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button