Endomondo Sports Tracker – sport to zdrowie!

Nastała wiosna. Pogoda się poprawia, a do doskonały czas, aby zacząć ćwiczyć, biegać by poprawić swoją kondycję fizyczną oraz samopoczucie. Sport do zdrowie! Teraz z pomocą przy ćwiczeniach przychodzi nawet nasz własny telefon. To wszystko za sprawą świetnej aplikacji, jaką niewątpliwie jest Endomondo Sports Tracker.

Program ten pozwala nam na rejestrowanie prędkości, czasu oraz spalonych kilokalorii. Jak widać już – Endomondo przystosowane jest do sportów, które wymagają przemieszczania się, a więc bieganie, chód, jazda rowerem. Co ciekawe mamy do dyspozycji także opcję podpowiedzi głosowych w trakcie wykonywania ćwiczeń. Niestety – wadą jest brak języka polskiego przy komunikatach, lecz są to na tyle podstawowe zwroty, że chyba nikt nie będzie mieć problemów ze zrozumieniem przesłania.
Bardzo rozbudowane są tu funkcje społecznościowe. Sprawa wygląda tak, że właściwie to jest najciekawsze w tym wszystkim. Prócz zwykle spotykanej możliwości wrzucania na swoją Facebookową tablicę wyników mamy tutaj właściwie osobny serwis społecznościowy, w którym to możemy analizować bardzo dokładnie przebieg i historię swoich ćwiczeń, a nawet rywalizować z innymi na danych trasach i odcinkach, gdzie prowadzone są rankingi. Jeśli któryś z naszych znajomych jest akurat online, to możemy także obserwować na bieżąco na mapie gdzie się znajduje i jak wygląda jego trening. Funkcji jest tyle, że naprawdę ciężko to wszystko opisać. Mamy tutaj nawet możliwość przeglądania historii muzyki, której słuchaliśmy podczas treningu, a nawet rywalizacja z samym sobą. Na bieżąco aktualizowany jest wtedy międzyczas, za pomocą którego wiemy jak przemieszczaliśmy się poprzednio.
Program współpracuje z niektórymi pulsometrami.

Obsługa aplikacji nie sprawia największych problemów nawet przy zmęczeniu, gdyż przyciski są duże i łatwo dzięki temu w nie trafić. Sam serwis Endomondo również jest bardzo dobrze wykonany, choć oferuje tyle możliwości.

Za darmo w Google Play oraz App Store

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button