Elgard – sieciowy RPG-ek, który potrafi nieźle wciągnąć

Na koniec dzisiejszego dnia postanowiliśmy przygotować wpis o grze, która potrafi zająć dużo więcej czasu, niż tylko jeden weekend. Wydaje nam się jednak, że dwa dni wolnego to dobry moment do rozpoczęcia przygody z sieciowym RPG-em, którym jest opisywany w tym wpisie Elgard. Gotowi na przygodę? W takim razie – zapraszamy do lektury!

elgard

W grze Elgard – jak to w RPG-u – nie mamy z góry narzuconego celu. Wiadomo – w produkcji chodzi przede wszystkim o to, by sterowany przez nas bohater posiadał jak najwyższy poziom doświadczenia. Zadanie możemy wykonywać na kilka sposobów, w zależności od tego, czy lubimy ryzykować i próbować walczyć z silnymi stworami, czy też zdobywać punkty XP pomału, lecz bezpiecznie.

Do wyboru mamy aż siedem klas postaci: Kinght, Swordsman, Gunner, Sorceres, Elementalista, Assassin, i Hunter. Już same nazwy wskazują, co charakteryzuje poszczególne z nich. Osobiście wybrałem swordsmana, gdyż lubię walkę wręcz. Myślę jednak, że wśród Czytelników znajdą się też miłośnicy innych profesji.

elgard1

Gra wygląda retro, lecz z pewnością nie jest to żadna wada. Wirtualny świat prezentuje się bardzo dobrze, mimo że nie można nazwać go świeżym pomysłem. Sterowanie także należy pochwalić. Wirtualna konsolka, to jest gałeczka odpowiadająca za ruch, oraz przyciski akcji spełniają swoje zadanie w stu procentach. Jeżeli więc szukacie RPG-a na dłużej niż kilka minut – Elgard jest dla Was!

Elgard do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button