ElfYourself – sprawdź jak będziesz wyglądał w elfiej skórze

Nieubłaganie zbliżają się święta. Skoro choinka, mikołaj i prezenty, nie może zabraknąć również wiernych pomocników brodatego dziadka – elfów. Te miłe stworzenia, bardzo podobne do ludzi pakują prezenty i odbierają listy od grzecznych dzieci. Co powiecie na program, który zamieni Was w elfy?

Na początku zajmujemy się zdjęciem. Wybieramy zdjęcie z rolki aparatu, bądź cykany foto na żywo. Skalujemy odpowiednio zdjęcie, aby zmieściło się we wskazanej ramce. Kiedy już tego dokonamy, możemy odetchnąć z ulgą. Albo podzielimy się wykonanym już fociszem ze znajomymi za pomocą facebooka, twittera, bądź maila, albo obejrzymy swój świąteczny, elfi taniec. Przez kilka minut na ekranie swojego urządzenia będziecie mogli obejrzeć filmik ze swoją osobą w roli głównej. Szczególnie faceci będą mieli frajdę, jak zobaczą swoją osobę w kolorowych rajstopach.

W filmie skaczemy do muzyki świątecznej i wyginamy się w każdą możliwą stronę. Defilujemy pomiędzy prezentami a ozdobami świątecznymi. Chwila… co powiecie na zabawę w kilka osób? Aplikacja umożliwia stworzenie kilku elfów (np. grupki znajomych na domówce) i stworzenie filmu z każdą dostępną postacią. Podczas odtwarzania video, mamy szansę na zrobienie zdjęć i wysłanie ich wszędzie, gdzie tylko mamy ochotę. Na święta apka jak znalazł.

Pobierz ElfYourself za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button