EasyMoney – kontroluj swoje finanse

 

Każdy z nas ma jakieś pieniądze. Inaczej żyć się nie da w aktualnych czasach. Niestety nie mamy ich nieograniczonej ilości i musimy kontrolować swoje wydatki, by móc przeżyć w kolejnym miesiącu. Większość osób nie prowadzi dokładnych statystyk ile wydał i na co. Okazuje się, że to błąd, bo nie wiemy gdzie podziały się nasze miliony z osobistego konta. Z pomocą przychodzi nam aplikacja EasyMoney, która ułatwi nam kontrolowanie samego siebie.

Aplikacja cechuje się naprawdę miłym i prostym w obsłudze interfejsem, który spełnia znakomicie swoją rolę. Tuż po uruchomieniu widzimy przegląd kont, gdzie widzimy… konta, które sami tworzymy. Każde jedno może odpowiadać środkom na naszym koncie, czy też kwocie pieniędzy w portfelu. Po utworzeniu konta wybieramy je, a tam mamy możliwość dodawania kolejnych transakcji w danych miesiącach. Ustawić możemy sobie kategorię, która pomoże nam w ustaleniu na co dokładnie wydajemy pieniądze – np. przyjemności, czy pożywienie. Do tego ustalamy nazwę, kwotę itd. Robimy depozyt albo wypłatę i to właściwie tyle, jeśli chodzi o najważniejsze opcje. Więcej nie potrzebujemy.

Kolejnymi funkcjami, które może nie są niezbędne, lecz są bardzo przydatne to możliwość generowania wykresów z wydatkami, możliwość przelewów między kontami, opcja robienia backupu na karcie SD, przypomnienie o zapłaceniu rachunków, przelicznik kursów walut. Najważniejszą spośród pobocznych jest to, że możemy ustalić sobie czterocyfrowy kod PIN, by nikt nie miał dostępu do statystyk naszych finansów.

Zapraszamy do aktywnego komentowania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button