Easy MP3 Downloader – pobieraj ulubioną muzykę

Szukasz prostego programu, który pozwoli Ci pobierać ulubione utwory muzyczne prosto na Twoje urządzenie z systemem Android? Tak? W takim razie powinna przypaść Ci do gustu aplikacja Easy MP3 Downloader, czyli jedno z najlepszych w sieci połączeń prostoty z funkcjonalnością.

Bardzo często zdarza się, że usłyszymy w radiu wpadającą w ucho piosenkę i od razu chcemy pobrać ją na swój telefon. Szukanie w wyszukiwarce konkretnego utworu jest jednak dość pracochłonne, dlatego właśnie stworzono program  Easy MP3 Downloader, dzięki któremu już nigdy więcej nie będziesz musiał konkretnej piosenki szukać po kilkudziesięciu stronach internetowych.

Opisywany w tym wpisie program to, jak już wspomnieliśmy, dość proste narzędzie pozwalające na ściąganie utworów muzycznych. Osobiście Easy MP3 Downloader nazwałbym swego rodzaju wyszukiwarką przyspieszającą proces pobierania konkretnej piosenki.

Jak działa aplikacja stworzona przez Sorco Limited? Po uruchomieniu programu wyświetla się na ekranie pasek służący do wyszukiwania utworu. Gdy zdecydujemy się na wpisanie tytułu jakiejś piosenki, na dole pojawią się propozycje plików dostępnych do pobrania na telefon. Na końcu pozostaje nam już jedynie kliknąć na wybrany utwór i czekać na moment, w którym pojawi się na karcie pamięci.

Co bardzo ważne, przed pobraniem konkretnej piosenki możemy przeczytać informacje na jej temat. Aplikacja Easy MP3 Downloader wyświetla, na przykład, czas trwania utworu, jego jakość oraz wymagane do pobrania miejsce na karcie pamięci.

Na koniec jeszcze jedna dość istotna uwaga – opisywany przez nas program nie jest raczej przeznaczony dla osób ceniących sobie ładny interfejs aplikacji. Można więc powiedzieć, że Easy MP3 Downloader to narzędzie służące tylko i wyłącznie do pobierania muzyki, a nie do delektowania się miłą dla oka oprawą graficzną.

Easy MP3 Downloader można pobrać z Google Play zupełnie bezpłatnie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button