Early Bird – dorwij robaka!

Od czasu premiery Angry Birds minęło już sporo czasu. Może nawet dużo więcej. Bardzo ciężko znaleźć osobę, która nie grała, czy nie słyszała o popularnych ptakach. Tak popularnych, że teraz chińskie fabryki produkują długopisy, poduszki i wiele innych rzeczy. Na fali tej popularności unoszą się także inne gry. Te które mają w nazwie Bird. O wiele lepiej kojarzą się wszystkim. Jedną z nich jest Early Bird.

Jest to kolejna gra o prostych zasadach. Naszym celem jest robak. Musimy go wydziubać z ziemi latając sympatycznym, niebieskim ptaszkiem. Dlaczego? Wyśmiewa nas, że nie potrafimy latać! Pokażmy mu więc, kto tu rządzi ;) Tuż po uruchomieniu gry pojawi nam się menu. Znak z czterema tablicami. Interesuje nas tylko ten pierwszy, a dokładnie Play!. Kieruje nas ona do miejsca, gdzie wybrać możemy planszę. Oczywiście na początku będzie to numer 1. Po uruchomieniu zostajemy poinformowani, że żeby nasz ptaszek poleciał musimy odpowiednio przesuwać palcem po ekranie. Właściwie ciężko jest opisać to jaki stosunek mają nasze ruchy do zachowania bohatera. Najlepiej zobaczyć to na filmiku, bądź przekonać się samemu. Niestety mamy określoną ilość wzniesień się, a więc zadanie jest trudniejsze. Zbierać musimy także różne rzeczy, by powiększyć nasz dorobek punktowy. Do tego dochodzą utrudnienia, którymi są np. kolcami oraz ułatwienia, którymi są kwiatki wznoszące nas ku górze. Wszystko musimy tak poprowadzić, by wylądować na namalowanej tarczy, gdzie znajdziemy robaka.

Jeśli chodzi o samo wykonanie gry, grafikę i udźwiękowienie, to można postawić solidną piątke w skali szkolnej. Wszystko wygląda naprawdę bardzo fajnie, nic się nie zacina, animacje są świetne. Bardzo ciekawe dźwięki naszego ptaszka. Jak na produkcję darmową, to jest tutaj naprawdę dobrze. Polecamy więc!

Aplikacja za darmo w Google Play

Zakłady bukmacherskie

Back to top button