EA Sports zdradza, jakie nowości znajdą się w grze FIFA 13

Można powiedzieć, że na rynku gier mobilnych mamy obecnie do czynienia z sezonem ogórkowym. Nowych, dobrych aplikacji pojawia się w ostatnich dniach stosunkowo niewiele, co sprawia, że wielu graczy z utęsknieniem wypatruje już końca wakacji, kiedy to wszystkie studia wrócą pełną parą do pracy i przedstawią światu coś nowego. Mimo że do września jeszcze trochę czasu pozostało, EA Sports postanowiło rozgrzać atmosferę i zdradzić nieco szczegółów dotyczących przygotowywanej przez niego gry FIFA 13. Jesteście ciekawi, jakie zmiany czekają nas w najpopularniejszej grze piłkarskiej świata? Jeżeli tak, to zachęcamy do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Oficjalna premiera gry FIFA 13 odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec września bieżącego roku. Jak więc nietrudno policzyć, zostało do niej jeszcze dobrze ponad miesiąc. Nie wiadomo zatem, czemu właśnie teraz EA Sports postanowiło powiedzieć nieco więcej na temat swojej piłkarskiej produkcji. Być może popularne studio nie miało innego pomysłu na zapełnienie harmonogramu albo po prostu chce wykorzystać wakacyjny marazm i prostym marketingowym chwytem sprawić, by ludzie zaczęli zaczęli dosłownie odliczać godziny do premiery ich gry. Obie wersje wydają się prawdopodobne. Która bardziej? Na to pytanie odpowiedzcie sami.

Jeśli chodzi o wspomniane przez nas wcześniej nowości, to w aplikacji FIFA 13 będzie ich dość  sporo. Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że Electronic Arts poinformowało, że w swojej najnowszej piłkarskiej produkcji udostępni graczom tryb multiplayer. Co ciekawe, będzie on pozwalał grać z ludźmi z całego świata korzystającymi zarówno z Androida, jak i iOS-a.

Rozgrywka wieloosobowa  podobno nie tylko ma pozwalać na rozgrywanie meczów towarzyskich, lecz także na organizowanie prywatnych lig. Jeżeli Multiplayer w FIFA 13 faktycznie będzie aż tak rozbudowany, na pewno znajdzie wśród maniaków gier sporo zwolenników, którzy będą spędzać czas, godzinami biegając po wirtualnej trawie.

Poza multiplayerem, najnowsza piłkarska produkcja od EA oferować ma również ulepszony system sterowania. Dzięki niemu będzie można w wygodny sposób wykonać różnego rodzaju dryblingi czy chociażby przywołać partnera z drużyny.

Warto wspomnieć też o tym, że podczas rozgrywki w FIFA 13 gracze będą mogli zarządzać formacją swojej ekipy dosłownie w każdym dogodnym momencie. Nie zabraknie w aplikacji również ulepszonej oprawy graficznej, która ma podobno pokazać „jakie możliwości daje Retina”.

EA na swojej konferencji zademonstrowało także funkcję szybkiego przesyłania powtórek na YouTube. Gracz będzie miał zsynchronizowania z grą swojego kanału, dzięki czemu będzie można opublikować godnego uwagi Replay’a w bardzo prosty i wygodny sposób.

A Wy co  myślicie o zapowiedzianych zmianach? Uważacie, że dzięki nim FIFA 13 stanie się hitem na smartfony i tablety czy jej popularność w ogóle nie wzrośnie?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button