e: Click, Click, BOOM! – obracaj bloczki i zrób wielkie bum!

Gra e: Click, Click, BOOM! to teoretycznie kolejna ,,macz trójka”, lecz nie do końca odpowiada wszystkim wymogom zaklasyfikowania do tej kategorii. Produkcja Chroma Studios opiera się przede wszystkim na szybkości i logicznym myśleniu. Jesteśmy w posiadaniu trójwymiarowej kostki, przypominające trochę tę rubikową.

Naszym zadaniem jest obracanie sześcianu w taki sposób, by na powierzchni jednej ze ścian znajdowały się minimum trzy identyczne kolorystycznie kulki.

Podczas gry nie tylko samodzielnie rozprawiamy się z klockami, ale także korzystamy z pomocy różnych bohaterów. Wraz z postępami w zabawie, zdobędziemy szansę na odblokowanie kolejnych postaci, które charakteryzują się różnorodnymi umiejętnościami.

Za każdy poziom możemy uzyskać maksymalnie trzy gwiazdki. Poza nimi, zbieramy również monety, które przydają się podczas zakupów w sklepie dla gracza. Do naszej dyspozycji oddano power-upy, dzięki którym kostka przestaje być postrachem.

Połączenie z Facebookiem umożliwia rywalizację ze znajomymi i wysyłanie próśb o dodatkowe życia. Na początek dostajemy 5 serduszek. Jedno niepowodzenie to odebranie nam jednej szansy. Na szczęście regeneracja jest dość szybka.

Wszystkich plansz do pokonania jest ponad 100, więc grając mamy pewność, że nasza przygoda nie skończy się tak szybko, jak się zaczęła. Jak zapewne się domyślacie, złote monety nie są jedyną walutą w grze. Fioletowe kamyczki umożliwiają dają dużo więcej możliwości. Te możemy dokupić sobie za prawdziwą kasę.
Graficznie produkcja prezentuje się naprawdę dobrze i ciekawie. Dominują kolory i wesołe akcenty dźwiękowe. Jeżeli lubicie gierki logiczne, z pewnością będziecie zadowoleni. Im dłużej będziecie grać, tym większą wybuchową drużynę stworzycie. Ja mam już swoje ukochane układanki, więc usuwam apkę z tego wpisu, lecz każdemu proponuję przynajmniej przetestowanie apki ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button