Dumb Ways To Die 2 Day Saga – strzelaj do oślego zadka

Zapewne znacie podstawową wersję gry Dumb Ways To Die. W tym wpisie przedstawiam Wam odnowioną produkcje tego samego producenta. Macie ochotę na strzelanie do oślej pupy i niszczenie różnych przedmiotów na swojej drodze? Oto Dumb Ways To Die 2 Day Saga – zabawna gierka z niebieskim stworkiem w roli głównej.

Nasze zadanie w Dumb Ways To Die 2 Day Saga będzie polegało na poruszaniu się po planszy stworkiem nieznanego gatunku. Twórcy aplikacji zaopatrzyli go w broń, jaką są niebieskie pociski, przypominające podłużne kostki lodu. Po drodze nasz podopieczny spotyka różne przeszkody. Przede wszystkim osły, które na pupie mają narysowane tarcze. Skoro tarcza, to wypadałoby wykonać strzał – tak też najlepiej zrobić w tym przypadku. Osły to nie jedyne wyzwania w gierce – spotykamy również rybki z akwariach itp. przedmioty.

 

Należy zwrócić uwagę na to, że możemy zginąć podczas całej tej zabawy w strzelanie. Spadające szklane kule z rybami w środku stanowią dla nas śmiertelne zagrożenie. Plusem apki jest możliwość zbierania bonusów – jedne z nich powodują zwolnienie tempa gry, inne dają nam dodatkową broń. Czasem zdarza się, że spowodujemy mini-trzęsienie zimi. Zasadniczo Dumb Ways To Die 2 Day Saga nie jest grą, przy której można siedzieć kilka godzin. To raczej rozrywka na maksymalnie kilka minut.

Pobierz Dumb Ways To Die 2 Day Saga za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button