Gry na iOSiOSPłatne

Duet Game – dwie kolorowe kulki i masa dobrej zabawy!

Jeżeli wydaje Wam się, że kulki w kolorze czerwonym i niebieskim, czarne tło i kilka białych elementów nie zwiastują żadnej ciekawej gry mobilnej, na pewno nie mieliście okazji zagrać jeszcze w produkcję o nazwie Duet Game, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

Zasady gry Duet Game są proste, żeby nie powiedzieć banalne. Do naszej dyspozycji mamy dwie kulki o różnych kolorach. Naszym celem jest natomiast sterowanie nimi w taki sposób, by nie zderzyły się z białymi elementami planszy (są też i czarne, ale nie bądźmy już tak drobiazgowi). Jeśli podwinie nam się noga w przypadku którejkolwiek z kulek, musimy wszystko zaczynać od nowa.

Sterowanie odbywa się poprzez przeciąganie kulek w odpowiednim kierunku. Nikomu z Was nie powinno sprawić większych problemów. To dobra wiadomość, bo dzięki temu dosłownie każdy może spróbować swoich sił w Duet Game. Szczególnie, że do przejścia jest aż dziewięć rozdziałów, tak więc starczy leveli zarówno dla mamy, taty, jak i dzieci ;)

Bez wątpienia sporym plusem opisywanego tytułu jest oprawa audiowizualna. Na pierwszy rzut oka Duet Game nie prezentuje się jakoś specjalnie dobrze. Możecie mi jednak wierzyć, że z każdą minutą spędzoną nad tą grą, coraz bardziej zaczniecie doceniać jej minimalistyczne piękno. I do tego naprawdę pasującą do klimatu ścieżkę dźwiękową!

Duet Game do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close