Drift Mania Championship – driftowanie na ekranie

Wszystkich fanów samochodówek zapraszam do zapoznania się z darmową wersją gry Drift Mania Championship. Obecna w tym wpisie produkcja jest wydaniem Lite, czyli typową pokazówką, która zachęca do zakupienia pełnej wersji gry, za którą trzeba zapłacić bodajże dwa dolary. Jak wypadła w naszych testach? Sprawdźcie sami.

Skoro drift, to musi być ręczny hamulec. Widzicie go zapewne z lewej strony ekranu. On jest właśnie odpowiedzialny za wykonywanie perfekcyjnych driftów, które możecie obejrzeć sobie z każdej strony po przejechaniu trasy.

Główne menu gry jest bardzo zachęcające: career, upgrade, oraz wiele innych. Jak możecie się domyślić, większość z opcji jest zablokowana dla darmowych graczy. Wchodząc w ulepszenia samochodu, przenosimy się do AppStore’a, w którym możemy zakupić pełną wersję gry.

Jedyną zakładką, która działa, jest tryb career. Możemy w nim zmienić kolor auta, oraz wybrać interesującą nas trasę (nie spodziewajcie się zbyt wielu możliwości – w końcu to tylko pokazówka). Podczas pierwszego wyścigu, będziecie dysponować tylko jednym szlakiem. Kolejny będzie odblokowany, jeżeli uzyskacie odpowiednią ilość punktów za swoje uliczne wygibasy.

Trasy produkcji studia Ratrod są całkiem ładne. Przez  ładne rozumiem zarówno odwzorowanie do prawdziwych torów, a także nietoporne kształty. Jak się można spodziewać, wszystkie drogi są naszpikowane zakrętami – w końcu właśnie na nich najlepiej jest driftować, prawda? Kiedy będziecie zbliżać się do zakrętu, naciśnijcie gaz do dechy i przytrzymajcie klawisz ręcznego hamulca. Za dobrze wykonany manewr, otrzymujecie dodatkowe punkty, które bardzo mocno liczą się podczas rywalizacji.

Nie możecie przesadzać z prędkością. Z prawej strony ekranu widoczny jest suwak, na którym możecie zauważyć prędkość, z jaką jedziecie. Kiedy zaczyna się robić czerwono, oznacza to, że chyba trochę przesadziliście i ciężko będzie Wam się utrzymać na trasie. Wejścia w zakręty są dość trudne – przekonałam się o tym wielokrotnie, kiedy wypadałam z trasy.

Nauka driftowania wymaga od gracza cierpliwości. Początkowo może być ciężko o czysty trick, ale po kilku minutach ćwiczeń powinno pójść gładko i sprawnie ;)

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Drift Mania Championship LiteMaple Media Holdings, LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button