Dowcipy – na wypadek, gdyby dopadł Cię smutek

Aplikacja „Dowcipy” to świetne rozwiązanie dla tych wszystkich, którym często zdarzają się gorsze dni. Dzięki tej aplikacji już nigdy nie będziesz narzekał na nudę, a już na pewno nie będziesz mógł powiedzieć, że nie masz powodów do śmiechu.

Na program natrafiliśmy dość przypadkowo. Jak każdego dnia usiedliśmy przed komputerem, by przejrzeć ofertę aplikacji w Android Market. Kliknęliśmy w jedną kategorię, później przejrzeliśmy opisy kilku gier i narzędzi aż w końcu na jednej z list po lewej stronie ukazała nam się propozycja zatytułowana „Dowcipy”.

Chwilę później mieliśmy już w telefonie zainstalowaną nową aplikację i oczywiście od razu wzięliśmy się do przeglądania jej możliwości. Już na pierwszy rzut oka było widać, że program nie wyróżni się czymś szczególnym pod względem graficznym. Mimo wszystko aplikacja bardzo przypadła nam do gustu, dlaczego?

W sumie „Dowcipy” oferują nam aż 27 kategorii żartów. Do wyboru mamy m.in. kawały o blondynkach, Jasiu, Chucku Norrisie, babie, bacy i tak dalej. Jednym słowem – wszystkie najpopularniejsze w naszym kraju.

Możemy przeglądać konkretną kategorię bądź też wybrać opcję losowania. Wówczas program sam będzie wybierał dla nas kawały, co jest dobrą opcją szczególnie dla tych, co szybko się nudzą jednym konkretnym tematem dowcipów.

Podczas czytania żartów możemy również skorzystać z opcji dodania konkretnego kawału do bazy naszych ulubionych, do których mamy dostęp w każdej dogodnej dla nas chwili.

W „Dowcipach” bardzo spodobała nam się również możliwość wysłania konkretnego żartu do znajomego, z której zresztą skorzystaliśmy przy okazji przeglądania dowcipów informatycznych : )

Niestety, na koniec musimy nieco zmartwić osoby, które są dość obeznane w najróżniejszych żartach. Aplikacja „Dowcipy” nie oferuje bowiem wielu nowości, co sprawia, że spodobać się może tylko wielbicielom klasyków oraz tym, co nieczęsto słyszą kawały u siebie w pracy bądź szkole.

Program możecie pobrać z Android Marketu. Oczywiście jest on bezpłatny.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button