Doty – łamigłówka dla zaawansowanych

Osoby lubiące łamigłówki powinny być wniebowzięte grą Doty, gdyż ta z pozoru prosta produkcja spędza sen z powiek  łamigłówkowym geniuszom. Jeżeli nie mieliście do czynienia z grami tego typu – warto sprawdzić się w pierwszych etapach. Kilka z nich da się przejść  bez większego problemu – kolejne są już na tak wysokim poziomie, ze trzeba wyjątkowo wyczulić umysł. Na czym polega zadaniem gracza w Doty?

Wyobraźcie sobie, że po ekranie szaleją kolorowe kuleczki wielkości główki od szpilki. Odbijają się od ścian i pędzą w różnych kierunkach. Wasze zadanie polega na ustawieniu dziurki w odpowiednim miejscu, aby określona liczba czmychających piłeczek znalazła się w środku. Jeżeli trafi się ich więcej – nie dzieje się żadna tragedia. Ważne, by wpadło tam określone w levelu minimum. Pierwszy etap polega na tym, by wpadła tylko jedna kropka – banał, prawda? Na wyświetlaczu lata z 15 takich stworów i raczej nie mamy problemu z wpasowaniem gdzieś naszego dołka.

W kolejnych etapach – które zostały wspomniane już na początku, musimy wbić na przykład 20 piłeczek. Zadanie zaczyna robić się niesamowicie trudne, gdyż kolorowych elementów jest coraz więcej, a czasu, w którym nasz dołek pozostaje w miejscu – mniej. Gra z pewnością rozwija logiczne myślenie, lecz po kilku minutach mnie osobiście kręciło się w głowie. Geniusze nie pogardzą taką dawką ,,mózgotrzepu” :)

Pobierz Doty za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button