Dolmus Driver – pędząca, turecka taksówka

Macie ochotę przejechać się szaloną, super-szybką taksówką? To dobrze się składa, bo gra z tego wpisu właśnie da Wam taką możliwość. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, w tej dowiecie się czegoś o obyczajach w Turcji, a nawet będziecie mogli pojeździć po ulicach realnych miast w wirtualnym świecie.

Dolmus to tureckie taksówki, które działają na zasadzie busików, jakie jeżdżą w niektórych naszych miastach. Taksówki tego typu zawsze przemieszczają się takimi samymi trasami, a korzystać z nich można naraz więcej niż tylko jeden klient. Pomysł ciekawy. Jak widać, docenili go także twórcy gier, którzy wpadli na pomysł stworzenia czegoś takiego jak Dolmus Driver.

W Dolmus Driver wcielamy się w postać taksówkarza wspomnianej tureckiej taksówki, a nasze zadanie polega na pokonaniu trasy w jak najszybszym czasie. Do dyspozycji mamy trasy z prawdziwych tureckich miast. Możemy pojeździć w stolicy, to jest Stambule, bądź też gdzieś indziej. Wybór należy do nas.

Mimo że cel w opisywanej produkcji wydaje się łatwy do osiągnięcia, przyznać trzeba, że sama jazda dolmusem do łatwych nie należy. Na trasie czekają nas bowiem liczne przeszkody w postaci innych samochodów, ostrych zakrętów i tym podobnych. Nie możemy również zapominać o zabieraniu nowych pasażerów. Niby oczywiste, a na początku miałem z tym problemy.

Dolmus Driver audiowizualnie nie wyróżnia się na tle innych tego typu gier. Mimo to, wygląda schludnie i nie można mieć do jego wyglądu jakichkolwiek zastrzeżeń.

Dolmus Driver do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button