DJ Deck – idealny zegar dla nowoczesnego fana muzyki

Jeżeli jesteś nowoczesnym fanem muzyki, który ma już dość standardowego, analogowego zegara dostępnego w Androidzie, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Aplikacja DJ Deck  to narzędzie do stworzenia własnego muzycznego widżetu pozwalającego na sprawdzenie aktualnej godziny w dowolnym momencie dla użytkownika. Zainteresowany? W takim razie czytaj ten wpis dalej.

Nie każdy Androidowiec zadowala się jedynie elektronicznym zegarem zamieszczonym w prawym rogu wyświetlacza telefonu. Pewnie właśnie dlatego w Google Play można od jakiegoś czasu zauważyć bardzo dużą ilość różnego rodzaju widżetów umożliwiających nam całkowite spersonalizowanie zegara na naszym pulpicie.

DJ Deck to, tak jak już wspomnieliśmy, aplikacja, dzięki której będziecie mogli pochwalić się smartfonowym zegarem w kształcie konsoli didżejskiej. Oczywiście nie byłoby w tym programie nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że poza możliwością dodania oryginalnego zegara do naszego pulpitu, pozwala on także na pewne kosmetyczne zmiany w widżecie.

Wspomnianymi przez nas opcjami zmiany są funkcje umożliwiające zmianę koloru konkretnego zegara. Dzięki temu możemy dostosować wygląd didżejskiego widżetu do ogólnego designu zastosowanego w naszym smartfonie. Możliwości jest, niestety, tylko kilka i właśnie chyba dlatego DJ Deck jest darmowym gadżetem personalizującym.

Warto napisać także o tym, że użytkownik opisywanej przez nas aplikacji może zdecydować, czy chce, by na zegarze pojawiały się cyfry czy też nie. Istnieje też opcja pozwalająca na wybór zegara z dwunastką, trójką, szóstką i dziewiątką na tarczy (w tym przypadku płyty winylowej).

Pisaliśmy już o tym, że DJ Deck można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli więc uważacie się za fanów muzyki i chcielibyście nieco „podrasować” wyglądać swojego telefonu, to aplikacja od jMobile na pewno powinna znaleźć się w gronie programów zainstalowanych w Waszym smartfonie.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button