Diamentowa rocznica Elżbiety II okazją do udanych mobilnych zakupów

Na Wyspach Brytyjskich trwają od jakiegoś czasu przygotowania do wyjątkowego święta dla Anglików, diamentowej rocznicy królowej Elżbiety II. Mimo że nikt z nas, Polaków, raczej nie będzie dni od 2 czerwca do 5 czerwca traktował jakoś specjalnie, w AppStore pojawiła się właśnie kolejna wyprzedaż, dzięki której niektórzy z Was będą mogli zrobić udane zakupy i tym samym oddać hołd królowej.  Jeżeli jesteście zainteresowani tym, jakie tytuły zostały przecenione, zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Deweloperzy z AppStore znani są z tego, że lubią tworzyć różnego rodzaju promocje z okazji ważnych wydarzeń dla danych krajów. Dosłownie kilka dni temu informowaliśmy Was o wyprzedaży zorganizowanej z myślą o amerykańskim Dniu Pamięci, a teraz znów mamy okazję pisać dla Was o wyjątkowych okazjach cenowych, tym razem szczególnie ważnych dla Brytyjczyków obchodzących diamentową rocznicę swojej królowej.

Obchody niezwykle ważnego jubileuszu Elżbiety II mają rozpocząć się na Wyspach 2 czerwca i potrwać trzy dni. Anglicy już od dobrego miesiąca mają okazję kupić w sklepach z pamiątkami różne gadżety związane z królową – talerzyki, kubki, kieliszki do szampana, a nawet specjalne kalendarze ścienne.

Klienci AppStore natomiast okazję na dokonanie udanego zakupu mają dopiero od wczoraj, lecz nie zmienia to faktu, że opisywana przez nas w tym wpisie wyprzedaż mobilna i tak jest godna uwagi. A wszystko to dlatego, że w trakcie jej trwania można kupić po wyjątkowo niskiej cenie trzy megahity od studia Team 17 – Worms, Worms 2: Armageddon oraz Worms: Crazy Golf. Sami przyznacie, że nieskorzystanie z możliwości kupienia gry z walecznymi robaczkami za niecałego dolara, to po prostu grzech dla szanującego się gracza.

Oczywiście, poza wersjami na iPhone’a, przecenione zostały także aplikacje stworzone z myślą o użytkownikach iPadów: Worms: Crazy Golf HD, Worms 2: Armageddon, Worms HD.

Jeżeli w trakcie „buszowania” po AppStore natraficie na jeszcze inne ciekawe promocje, dajcie znać AppsBlogowi – oraz, oczywiście, jego Czytelnikom – w komentarzach do tego wpisu.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button