Destroy Boxes – zręcznościowa czy logiczna?

Oto jedna z wielu dostępnych gier logicznych, którą w niektórych przypadkach możemy uznać za zręcznościową. Wiele takich pozycji już widzieliśmy. Czym więc może pochwalić się ta jedyna? Zwykłą prostotą. Nie ma tutaj wielkich reklam, niepotrzebnych achievementów, skomplikowanej grafiki czy przeładowania efektami specjalnymi.

Już na samym starcie, przy pierwszym uruchomieniu aplikacji widzimy tylko kilka rzeczy. Dwa przyciski Play oraz Quit plus możliwość podzielenia się grą na Twitterze i Facebooku. Nie ma tu nawet opcji jakości grafiki czy czegokolwiek innego. Wybieramy oczywiście Play i naszym oczom ukazuje się 60 pudełek symbolizujących kolejne poziomy. Liczba ich stale się powiększa wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Zasady gry są bardzo proste. Jak na załączonym screenie widać, dostajemy pudła oraz diament. W prawym górnym rogu pokazuje się nam liczba pudełek, które musimy zniszczyć po prostu klikając na nie. Chodzi o to, żeby drogocenny kamień nie upadł na ziemię. Nawet najdelikatniejszy kontakt z podłogą sprawia, że przegrywamy. Na samym początku wszystko jest zbudowane tylko z drewna. Dopiero potem ukazują nam się inne materiały oraz nawet balony.
Pierwsze poziomy są dość łatwe, późniejsze też. Dopiero na samym końcu zaczynają się prawdziwe łamigłówki.

Na próżno szukać tutaj świetnej grafiki, doskonałej oprawy muzycznej czy skomplikowanych animacji. W wielu przypadkach można uznać to za wadę, lecz nie tutaj. Polecamy grę na jeszcze czasem chłodne wieczory.

Gra za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button