Deluxe Cafe – czas na własny biznes. Czas na własną kawiarnię!

Co może być lepszego w jedzeniu przepysznych ciast i picu świeżo zmielonej kawy? Odpowiedź jest prosta: jedzenie deserów i delektowanie się smakiem kawy we własnej, wirtualnej kawiarni, która potrafi przynosić co miesiąc niebagatelne zyski w dolarach amerykańskich.

W grze Deluxe Cafe naszym zadaniem jest otwarcie i rozkręcenie własnej kawiarni. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niezbyt skomplikowane. Dość szybko okazuje się jednak, że nawet i w świecie wirtualnym ciężko jest zbić fortunę, tworząc własny biznes i starając się go jak najlepiej rozwinąć.

Przy pierwszym kontakcie z produkcją mobilną studia NAMCO BANDAI poproszeni jesteśmy o wybór lokalizacji, w której mieścić ma się nasza kawiarnia. Gdy już zdecydujemy się na konkretny punkt, możemy rozpocząć sprzedaż przysmaków. Na samym początku, niestety, dysponujemy tylko jednym gatunkiem słodkich pyszności. Z biegiem czasu, rzecz jasna, możemy poszerzać naszą ofertę. Aby jednak było to możliwe, musimy zarobić trochę pieniędzy, co – jak już wspomnieliśmy – nie należy wcale do prostych zadań.

Deluxe Cafe wyróżnia przede wszystkim to, iż możemy w nim tworzyć własne przysmaki, a więc nie jesteśmy – jak w większości tego typu produkcji – zmuszani do tego, by korzystać jedynie z wirtualnych wypieków stworzonych przez autorów gry.  Warto również dodać, że opisywana aplikacja pozwala nam ingerować w wystrój wewnętrzny kawiarni. Dzięki temu czujemy się jak prawdziwymi właściciele, od których zależy nie tylko to, co znajduje się w menu, lecz także jaka, za sprawą mebli i innych dekoracyjnych dodatków, panuje w naszym lokalu aura.

Oprawa graficzna gry robi pozytywne wrażenie. Niestety, mimo kilku zalet, w opisywanej produkcji nie problem jest znaleźć również pewne wady. Największym minusem Deluxe Cafe jest z całą pewnością to, że prowadzenie w niej własnej kawiarni możliwe jest jedynie w momencie, gdy jesteśmy połączeni z Internetem, co tak naprawdę uniemożliwia nam zabawę wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę.

Mimo niektórych mankamentów, miłośnicy biznesowych stretegii powinni jak najbardziej zainteresować się produkcją z tego wpisu. Szczególnie, iż pobrać można ją z Google Play zupełnie za darmo.

Ocena AppsBlog.pl: 4-/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button