Deer Hunter 2014 – wybierz się na polowanie

Zastanawiałeś się kiedyś jakie emocje towarzyszą wyprawie na polowanie na dzikie zwierzęta? Teraz możesz się tego dowiedzieć. Aplikacja dedykowana osobom o mocnych nerwach. Ostrzegamy – strzelamy do zwierząt, zabijamy je i powodujemy powolną, krwawą śmierć. Jeżeli czujecie, że nie podołacie emocjonalnie – nie pobierajcie. Gra, jako sama gra jest przez nas wysoko oceniona, ze względu na dobrą grafikę, ciekawe dźwięki, oraz interesujące misje do wykonania.

Gra Deer Hunter 2014 to gratka dla fanów polowań. Naszymi ofiarami są leśne zwierzęta. Na początkowym etapie gry otrzymujemy dane dotyczące zwierzaka, które będzie naszym celem. Widzimy jego posturę, otoczenie, w jakim przebywa, oraz cechy szczególne, jak na przykład rogi.

Kolejnym etapem jest wybór broni – za każdego upolowanego, bezbronnego zwierzaka otrzymujemy premię gotówkową, która umożliwia nam dobieranie odpowiedniego asortymentu w sklepie dla gracza. Możemy zakupić świetną broń, ulepszyć tą, którą już mamy, bądź dokupić dodatkowe fanty, umożliwiające spowodowanie ,,efektów specjalnych” podczas śmierci ofiary.

Grafika gry jak już wyżej wspomniałam stoi na wysokim poziomie. Zabawa (o ile zabijanie zwierząt można nazwać zabawą) jest przednia. W grę wbudowany jest dobry zoom, oraz celownik. Początkowe etapy nie powinny sprawić problemu. Późniejsza zabawa będzie od nas wymagać wiele precyzji, oraz skupienia.

Jeżeli bawią Was tego typu gry – szczerze polecamy.

Pobierz Deer Hunter 2014 za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button