Deadly Dugeon – klimatyczna gra na iOS-a

Jeżeli należysz do fanów starego, zasłużonego hitu na PC-ty, jakim bez wątpienia wciąż pozostaje seria Diablo, być może warto, byś przyjrzał się bliżej produkcji „Deadly Dugeon”, której akcja obsadzona w ciemnych, przerażających podziemiach nadaje niezwykłego klimatu i zapewnia rozrywkę wszystkim fanom gier na urządzenia przenośne.

W „Deadly Dugeon” wcielamy się w rolę „zwiedzającego” lochy wojownika, którego zadaniem jest pokonywanie wrogo nastawionych postaci. Dalej jest już tak samo jak w grach typu RPG: za każdego pokonanego przeciwnika otrzymujemy punkty doświadczenia, które pomagają nam w zdobywaniu nowych umiejętności.

Istnieje też możliwość poszerzania magicznej wiedzy naszego bohatera, dzięki której walka z wrogami jest o wiele łatwiejsza.Dodatkowo, w trakcie podróży możemy zbierać niezbędne do kupna nowego uzbrojenia złoto, co daje nam kolejną możliwość rozwoju postaci.

Do wad „Deadly Dugeon” na pewno zaliczyć trzeba fakt, że podczas całej gry mamy do czynienia z zaledwie trzema typami przeciwników. Każdy z nich posiada inne umiejętności oraz wady, które należy znaleźć i wykorzystać w najlepszy możliwy dla nas sposób.

Plusem gry jest za to bez wątpienia bardzo dobrze wykonana, choć nie powalająca na kolana, oprawa graficzna, która przypomina czasy starych zasłużonych RPG-ów.

Również dźwięki zastosowane w  „Deadly Dugeon” są czymś godnym pochwały, bo pozwalają nam przeżyć naprawdę oryginalny klimat przerażających lochów.

Niestety, na dłuższą metę gra się nieco nudzi, a wszystko przez małą ilość przeciwników i plansz. Mimo wszystko jeśli ktoś szuka ciekawej rozrywki na kilka godzin, bez wątpienia może sięgnąć po „Deadly Dugeon”, które dostępne jest w AppStore za $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button