Daily Goals – kolorowa aplikacja, dzięki której zrealizujesz swoje cele

Jeżeli szukacie programu, który będzie motywował Was do działania i dołoży swoją cegiełkę do Waszego ostatecznego osobistego, sportowego bądź zawodowego sukcesu, mamy ciekawą propozycję – Daily Goals na iOS.

Opisywana w tym wpisie aplikacja to narzędzie, które pozwala nam zapisywać i realizować zamierzone cele. Oczywiście, apka nie wstanie za nas z fotela i nie pójdzie biegać, nie pomoże nam także w nauce języka obcego. Mimo to, potrafi być świetnym motywatorem. Dlaczego? O tym za chwilę.

W Daily Goals podajemy, co chcielibyśmy robić każdego dnia. Możemy sobie założyć, że codziennie będziemy wstawać rano i uprawiać jogging w parku przy domu, jeść dwa owoce albo całkowicie zrezygnować z wydawania pieniędzy na słodycze. Kiedy już wyznaczymy swoje „dzienne wyzwania”, każdego dnia musimy się o nie opiekować.

Pod koniec dnia, bądź ewentualnie po ukończeniu konkretnego zadania osobistego, odhaczamy kolorowe kółko symbolizujące dany cel. Później, można obejrzeć specjalne podsumowania, dzięki którym w bardzo przejrzysty sposób dowiadujemy się, na ile jesteśmy sumienni w tym, co sobie postanowiliśmy.

Mimo że apka z tego wpisu nie posiada wielu zaawansowanych funkcji, spełnia swoje zadanie w stu procentach. Nie potrzebuję do szczęścia w aplikacji milionów w ogóle niepotrzebnych opcji. Zależy mi przede wszystkim na funkcjonalności i ładnym wyglądzie. Daily Goals posiada oba te elementy, dlatego uważam, że jest to produkt mobilny godny polecania.

Daily Goals do pobrania za $1,99 z AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button