Czyste Ząbki z Aquafresh – aplikacja dla dzieci w każdym wieku

Aplikacja Czyste Ząbki z Aquafresh została stworzona z myślą o dzieciach, które mają problemy z przestrzeganiem zalecanych dwóch minut mycia zębów. Proste animacje i zabawna postać sprawią, ze malec nie zauważy, kiedy proces szorowania dobiegnie końca ;)


zęby

Autorzy (GlaxoSmithKline) w bardzo sprytny sposób podeszli do sprawy i do swojego dzieła ,,zatrudnili” ludzika z pasty. Ten kolorowy stworek przeprowadza dziecko przez proces mycia zębów – oczywiście w języku polskim.

Na początku warto założyć konto (zajmuje nam to około 10 sekund). Pierwszym krokiem do dobrze umytych ząbków jest obejrzenie filmiku instruktażowego, w którym lektorka opowiada o prawidłowych nawykach. Jeżeli wszystko jest jasne, wystarczy kliknąć ,,start”, by przejść do 2-minutowego odliczania, w którym z głośników wydobywa się sympatyczna piosenka.

Główny bohater podczas szczotkowania zębów informuje w którym momencie należy zmienić stronę, bądź wypłukać usta. Jest to zamiennik mamy podczas wieczornych i porannych zadań higienicznych.

Za każde mycie zębów przez 2 minuty, dziecko otrzymuje w nagrodę 20 gwiazdek. Gwiazdki są walutą w grze i umożliwiają zakup różnego rodzaju ciuszków dla pana pasty. Jest to dodatkowa mobilizacja do szczotkowania.

zab2

Ceny w sklepiku zaczynają się od 10 gwiazdek i tak naprawdę na 10 kończą. Możemy kupić nakrycia głowy, okulary, buty, oraz wiele innych.

Aplikacja (moim zdaniem), jest bardzo przydatna. Dziecko prawdopodobnie z przyjemnością będzie myło ząbki, kiedy po 2 minutach, obiecana mu będzie nagroda. Nie ma innego sposobu na zdobycie gwiazdek (poza jednorazowym zalogowaniem na facebooka), więc aby ubrać bohatera w fajne ciuszki, należy często i systematycznie myć zębole. Sprytne :)

Pobierz aplikację za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Czyste Ząbki z Aquafresh®Glaxo SmithKline PLCHealth & FitnessBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close