Czy świnie zemszczą się na wściekłych ptakach?

Już dawno na łamach naszego blogu nie wspominaliśmy o studiu Rovio i jego pomysłach na nowe produkcje. Na szczęście okres bez Wściekłych Ptaków nie potrwał długo, a wszystko to dlatego, że w ubiegłym tygodniu serwis Pocket-Lint.com zamieścił informację, w której można przeczytać kilka plotek na temat najświeższych planów fińskich programistów.

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was mogą mieć dosyć wpisów dotyczących Wściekłych Ptaków. Patrząc jednak na to, jak wygląda liczba pobrań Angry Birds z Google Play, doszliśmy do wniosku, że wśród naszych Czytelników jest zapewne przynajmniej kilku fanów gry studia Rovio, dlatego postanowiliśmy napisać o najnowszych plotkach, jakie na jej temat pojawiły się w sieci.

Mimo że fiński producent gier nie wspominał nic o tworzeniu nowej produkcji z najpopularniejszymi ptakami na świecie, portal Pocket-Lint.com dotarł do ciekawych informacji na temat gry, nad którą obecnie pracuje Rovio.

Jak czytamy na łamach wyżej wymienionej strony, w kolejnej wersji Angry Birds nie będziemy już mieli okazji strzelać ptakami w złośliwe świnie, gdyż role mają odwrócić się. Co to oznacza dla graczy? Pocket-Lint twierdzi, że z gry zostanie usunięta proca, a w jej miejsce pojawi się katapulta, z której będziemy mogli atakować ptaki.

Choć nie zostało to napisane wprost, można przypuszczać, że nowa gra Rovio będzie swego rodzaju produkcją typu tower defense, gdzie naszym zadaniem będzie niszczenie hord latających ptaków i niedopuszczenie do przejęcia jajek.

Jeżeli wierzyć plotkom, nowe Angry Birds (a może Angry Pigs?) pojawią się w sieci jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie premiera będzie miała miejsce kilka dni przed tegorocznym Bożym Narodzeniem.

A co Wy sądzicie o rzekomym, nowym pomyśle Finów? Będzie on miał szansę na sukces czy raczej nie?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button