Cytus – gra muzyczna dla lubiących klikać

Na rynku aplikacji jest wiele lepszych i gorszych programów muzycznych. Dzisiaj prezentujemy Wam Cytus’a – apkę, która podbija obecnie Japonię. Nie przejmujcie się – nie będziecie musieli patrzeć na dziwne znaczki na ekranie. Produkcja jest dostępna w wersji angielskiej. Cytus to muzyczna zręcznościówka dla każdego.

Zadanie gracza w opisywanej aplikacji polega na uderzaniu w bąbelki na środku których w danym momencie znajduje się linia. Zarówno wspomniane bąble, jak i prosta wyznaczająca nasz cel są w ciągłym ruchu, co znacząco utrudnia zadanie. W zależności od piosenki (a tych mamy aż 80), elementy planszy poruszają się szybciej, bądź wolniej. Na sam początek proponujemy poziom easy. Kiedy stwierdzimy, że świetnie radzimy sobie na tym etapie, warto sprawdzić się w  kolejnych trybach gry.

Jeżeli wymagacie od opisywanej gry, aby piosenki w niej zawarte był znane – będziecie raczej zawiedzeni. Cytus to bowiem bardziej zbiór utworów muzycznych popularnych w Azji. Jak widzicie na obrazku wyżej, uderzenia w odpowiednie bąbelki nie są zawsze identycznie punktowane. Czasem zdarza się, że program nie zaliczy nam kliknięcia, a chwilami doda bonusowe punkty. Nie bez powodu kuleczki są różnej wielkości. Fani Mangi powinni być zachwyceni stylem i aranżacją aplikacji. Polecamy

Pobierz Cytus za darmo w AppStore.

Ocena appsblog: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button