Cut the Buttons, czyli pozbywanie się guzików za pomocą nożyczek

Uważasz, że jedynie świetnie wyglądające, trójwymiarowe gry są w stanie wciągnąć gracza w wir wirtualnej rozrywki? Gra studia Open Name nazwana Cut the Buttons bardzo szybko przekona Cię, że wcale nie masz racji!

Zabawa w grze Cut the Buttons polega – jak sama nazwa na to wskazuje – na odcinaniu guzików. Zadanie w sumie niezbyt skomplikowane: na naszym ekranie znajdują się kawałki materiału, a my musimy z nich odcinać wszystkie guziki. Pozory potrafią jednak mylić, o czym przekonaliście się już pewnie nieraz i przekonacie się także przy okazji produkcji Open Name.

Trudność w aplikacji związana jest z tym, że aby zrealizować w niej swój cel musimy wszystko robić „w biegu”. Nie możemy więc sobie w nieskończoność ustawiać nożyczek i w końcu zdecydować się na ich użycie. Trzeba natomiast wykazać się sporą precyzją. Na wyświetlaczu pojawiają się bowiem, a za chwilę znikają, skrawki w różnych kolorach, a my nie mamy czasu do stracenia – musimy chwycić narzędzie pracy (czyt. nożyczki) i wziąć się ostro do roboty.

Na pewno ułatwieniem dla gracza w Cut the Buttons nie jest też samo sterowanie. Dzięki multi-touchowi używamy wirtualnych nożyczek w taki sam sposób, jak prawdziwych. Nie myślcie więc sobie, że wszystko zrobicie w grze za pomocą jednego palca.

Mobilny produkt Open Name oferuje nam dwa tryby gry. W klasycznym (Classic) zdobywamy punkty do momentu, gdy pominiemy w swoich robótkach przynajmniej 3 guziki. Arcade jest natomiast typowym wyzwaniem czasowym, w którym w ciągu minuty musimy osiągnąć jak najlepszy wynik.

Oryginalny pomysł na rozgrywkę, a także świetna oprawa audiowizualna sprawia, że warto wejść do AppStore i pobrać z niego Cut the Buttons. Nawet jeśli za przyjemność odcinania wirtualnch guzików przyjdzie nam zapłacić prawie 2 d0lary.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button