Crime City – zostań mafijnym bossem

Gangsterski świat bardzo często jest motywem gier mobilnych. Jeśli podobają Ci się tego typu produkcje, bo po prostu lubisz od czasu do czasu pobawić się w członka mafii , to z pewnością powinien zainteresować Cię tytuł „Crime City”, w którym będziesz miał szansę stworzyć gangsterski postrach dużego miasta dosłownie od zera.

Opisywana przez nas aplikacja nie jest kolejnym GTA, w którym gracz jedynie wypełnia narzucone mu misje i nie ma jakichkolwiek możliwości decydowania o przebiegu przestępczej kariery głównego bohatera. W Crime City dosłownie od samego początku jesteśmy w stanie wpływać na to, jak potoczy się życie sterowanej przez nas postaci. Możemy, na przykład, wykreować gangstera inwestującego w nieruchomości, mającego sieć hoteli albo po prostu kradnącego samochody. Wybór należy do nas.

Oczywiście, nie od razu można pochwalić się  milionami dolarów na koncie. Początkowo trzeba bowiem wykonać kilka nieco mniejszych zleceń, by zbudować reputację. Dopiero później można zacząć „bawić się” w poważniejsze interesy.

To, co tak naprawdę wyróżnia Crime City od innych tego typu gier dostępnych w Google Play, to fakt, iż pozwala on grę w sieci. Oznacza to, że możemy zapraszać do gry znajomych, tworzyć z nimi mafie oraz rywalizować z innymi. Wszystko to sprawia, że w produkcję od Funzio gra się naprawdę przyjemnie i jeśli tylko się w nią wciągnie, nie sposób się w żaden sposób oderwać.

Na uwagę w opisywanym przez nas tytule na pewno zasługuje też charakterystyczna oprawa graficzna, która – ze względu na charakter gry (online) – mówiąc wprost, nie powala na kolana, lecz i tak jest w miarę ładna (zobaczcie screen).

Crime City dostępne jest w Google Play za darmo. Skusicie się na tę grę czy może jednak poszukacie czegoś innego?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button