Crazy Wheel Rider – ucieeeeeekaj, maleńka!

Historia pewnej ciekawskiej wiewiórki nie skończyła się najlepiej. Cwany zwierzak postanowił wejść na wielkie koło widokowe w znanym paku rozrywki. Pewna część łącząca całą konstrukcję wyjątkowo się spodobała głównej bohaterce – zabrała ją więc ze sobą i … trach! Wszystko się rozpadło, zmuszając małe, bezbronne zwierzątko do ucieczki.

Crazy Wheel Rider to wyjątkowo ciekawa gra zręcznościowa od NuOxygen, w której musimy pomóc wiewiórce w jak najszybszym oddaleniu się od pędzącego w jej stronę koła. Wykorzystując obiekty, które znajdują się na planszy, jesteśmy w stanie sprawić, by nasza podopieczna dostała turbodoładowania. W praktyce i tak nie zdaje to rezultatu, bo prędzej, czy później futrzak i tak zostaje załatwiony przez główną atrakcję wesołego miasteczka.

Fabuła gry została przedstawiona, więc teraz przychodzi kolej na skupienie się na zadach i sposobie sterowania. Boczny pasek, wyglądający trochę jak rtęciowy termometr, wskazuje odległość, jaka dzieli nas od wielkiego koła. Im mniej czerwonych kresek na pasku, tym w gorszej dla nas.

Wiewiórka może biegać po ziemi, nie nabierając przy tym znacznych prędkości. Jedynym sposobem na wydłużenie życia jest wykorzystywanie do skoków jak największych kół widocznych na planszy.

By wzbić się w powietrze, wystarczy dotknąć palcem ekranu i przytrzymać go odpowiednio długo. Najbardziej opłaca się wskakiwanie na duże obręcze. Dają szansę na dalekie skoki i zwiększanie odległości od wroga. Nie jest to jednak możliwe za każdym razem. Czasem ustawienie kół jest tak perfidne, że musimy przebrnąć przez kilka małych elementów, by w końcu dostać się do gigantycznej wyskoczni.

W grze spotkamy się z achievementsami, za które otrzymujemy dodatkowe punkty. Po każdej przegranej kręcimy kołem fortuny. Jeżeli nam się poszczęści, możemy uzyskać nawet 500-krotne pomnożenie naszych punktów. Swoimi wynikami dzielimy się ze znajomymi za pomocą Facebooka, bądź Twittera.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close