Crash Test Monkeys – małpa doświadczalna w akcji

O królikach doświadczalnych mówi się sporo. Wzmianki o nich można spotkać niemalże wszędzie. Rzadko słyszy się jednak o doświadczalnych… małpach, mimo że te także istnieją. Aby nieco panujący trend zmienić, postanowiłem wspomnieć o naszych banano-lubnych przyjaciołach. Wszystko dlatego, że ostatnio miałem okazję zagrać w Crash Test Monkeys.

Głównym bohaterem gry Crash Test Monkeys jest pan małpa o nieznanym imieniu, który został zatrudniony do tzw. crash testów, czyli najprościej rzecz ujmując – do tego, by sprawdzić na ile wytrzymały jest dany pojazd, kiedy dojdzie do jakiegoś wypadku czy chociażby najzwyklejszej stłuczki.

Celem numer jeden w opisywanej produkcji jest dotarcie do mety w jak najkrótszym czasie. W trakcie jazdy musimy również wykonywać sztuczki, zwiększające nasz dorobek punktowy. Nie można też zapominać o orzeszkach – to dzięki nim możemy dokupować ulepszenia, nowe pojazdy, kostiumy i tak dalej.

Plusem Crash Test Monkeys jest bez wątpienia oprawa audiowizualna gry. Główni bohaterowie mówią śmieszne teksty, ubrani są w interesujące, kolorowe stroje, a cała akcja gry toczy się w barwnym, bajkowym świecie, od którego – dosłownie – można się uzależnić.

Autorzy produkcji zapewniają, że stworzone przez nich poziomy pozwalają na ponad dwa dni nieprzerwanej zabawy. Szczerze mówiąc, nie chce mi się w to wierzyć, a sprawdzić również tego nie mogę. Niemniej jednak wydaje mi się, że Crash Test Monkeys to świetna mobilna zabawka na nudne, jesienne wieczory :)

Crash Test Monkeys do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button