Cover Orange 2 – ochroń pomarańczki

Sceptycznie podchodziłam początkowo do gry o nazwie Cover Orange 2, gdyż przeglądając w ostatnim czasie AppStore’a rzadko spotykam gry, które są ciekawe. Na szczęście tym razem miło się rozczarowałam. Opisywana w tym wpisie aplikacja jest jedną z gier, która z pewnością zostanie na długo w moim urządzeniu. Jeżeli macie ochotę na produkcję, która jest kolorowa, zabawna i wymaga od gracza trochę myślenia, szczerze polecam Cover Orange 2.

Co tu dużo mówić – gra jest po prostu genialna. Dość moich zachwytów – postaram się napisać, co takiego twórcy aplikacji przygotowali dla swoich wiernych użytkowników. Przede wszystkim – w Cover Orange 2 w roli głównej występują pomarańczki, które mają bardzo rozbudowaną mimikę twarzy. Ich największym wrogiem jest chmura, która strzela czarnym gradem, niczym pociskami. Jak zauważyliście na obrazku wyżej, owoce ułożone są na drewnianej budowli. To jest właśnie nasze główne zadanie – konstruowanie schronu dla pomarańczek.

Czasem wystarczy ustawienie jednej skrzynki, aby nasze podopieczne były bezpieczne. Innym razem należy użyć koła, które tocząc się, wpada na bombę niszczącą inne przedmioty. Wszystko w konsekwencji musi prowadzić do zbudowania miejsca, które będzie azylem dla owoców. Jeżeli jednak zdarzy się, że grad dopadnie nasze owoce, idą do nieba z zabawną aureolką nad ,,główkami”. Świetną rzeczą w produkcji są animacje głównych bohaterek – pomarańczy bowiem wywieszają czasem flagi z zabawnymi napisami, kurczą się ze strachu, bądź śmieją radośnie. Zdecydowanie polecam.

Pobierz Cover Orange 2 w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button