COOL CUBES – ciekawa gra od Liptona

Wydawałoby się, że Lipton zajmuje się jedynie herbatami – okazuje się, że aplikacja z logiem wspomnianej firmy jest równie smaczna, jak mrożone napoje. COOL CUBES to zabawna aplikacja osadzona w kuchennych klimatach, która przypadła mi wyjątkowo do gustu. Skaczące kostki lodu i kubeczek na herbatę to świetne połączenie – wątpicie? Sprawdźcie się sami w COOL CUBES.

Jak widzicie na obrazku wyżej, operujemy kostką lodu, między liptonowymi przeszkadzajkami. Początkowo zadanie gracza nie jest trudne. Trasa, jaką ma pokonać kostka jest wyznaczona sztućcami, dzięki czemu zamrożona woda nie może wypaść poza wyznaczony obszar. Aby ruszyć kostkę, wystarczy ją ,,naciągnąć” za pomocą przesunięcia palcem po ekranie. Jeżeli ten level będziecie mieć za sobą, przyjdzie Wam sprawdzić się w nieco trudniejszych etapach. Kolejne wyzwania wymagają od nas wielkiej precyzji, gdyż tor lotu lodu nie jest praktycznie niczym wyznaczony i wystarczy jeden kiepsko dobrany gest, by kostka spadła na ziemię. A wtedy zaczynamy wszystko od początku.

Każdy etap przechodzimy maksymalnie z trzema gwiazdkami. Twórcy COOL CUBES dobrze przyłożyli się do swojej pracy, gdyż stworzyli produkcję, która się nie nudzi, zachęca prostymi regułami i daje szansę na poznanie procesu tworzenia mrożonej kawy. Nie wiem jak Wam spodoba się opisywana aplikacja, ale ja jestem zachwycona. Oby więcej tego typu apek.

Pobierz Cool Cubes za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button