Cooking Academy – zostań szefen kuchni w TV

Cooking Academy to gra, w której wcielamy się w postać właściciela restauracji, która zostaje wybrana do reprezentowania regionu w zawodach telewizyjnych. Budujemy własne, kuchenne imperium i staramy się zwiększać renomę własnego biznesu. Obsługujemy gości, przygotowujemy, oraz serwujemy wykwintne potrawy i ustawiamy takie meble, na jakie mamy tylko ochotę. Co jest przeszkodą? Pieniądze – te należy zdobyć, aby ulepszać restaurację.

W Cooking Academy bierzemy udział w telewizyjnym programie o gotowaniu. Początkowo musimy stworzyć sobie warunki do pracy – kupujemy więc potrzebne blaty, deski, produkty spożywcze, lodówki, garnki oraz meble, na których nasi goście będą kosztować nasze dania. Należy zwrócić uwagę na dekoracje – im więcej kwiatów i innych ozdób w knajpie, tym większe zadowolenie klientów.

Mini-gierki są nieodłącznym elementem Cooking Academy. Naszym zadaniem jest na przykład posiekanie rzodkiewek na czas. Im więcej uda nam się pokroić, tym więcej punktów zdobywamy.

Na początku tworzymy proste potrawy, jak na przykład sałatki, czy hamburgery. Później przychodzi czas na trudniejsze dania, jak na przykład Sushi.

Twoim zadaniem jest wygranie konkursu, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby ranga restauracji wzrastała, goście wychodzili zadowoleni, a nasz budżet się zwiększał. Podczas całej zabawy możemy dość do stworzenia ponad 60 różnych dań – nie jest to jednak takie proste. Należy dać sobie początkowo czas na oswojenie się z zasadami gry.

Cooking Academy nie jest z pewnością gierką, która nudzi się po kilku minutach. Polecamy.

Pobierz Cooking Academy za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button