CodenameX – studencki runner

Studenci świetnie wiedzą, że sesja nie  jest najlepszym momentem na wciągające gierki z jednego tylko względu: żadna wiedza do głowy nie wejdzie, kiedy na biurku leży telefon z fenomenalną produkcją. W przypadku CodenameX możecie mieć podobne skutki uboczne.

Główny bohater biega po planszy i zbiera w pędzie książki i globusy. Jest wyposażony w specjalny plecak, który umożliwia mu przemieszczanie się w powietrzu. Do tego jednak potrzebna jest mu nasza pomoc, która opiera się na przytrzymywaniu palca na ekranie, podczas chęci podskoku, a puszczaniu go w sytuacji opadania.

Może się zdarzyć (i tak też będzie), że spotkacie na swojej drodze różne przeszkadzajki. Będą to między innymi małe zabawki, robociki i inne – wtedy używacie przycisku SHOOT z prawej strony ekranu i za pomocą wbudowanego lasera rozwalacie przeciwników.

Wydaje Wam się, że aplikacja jest prosta? Macie rację – wydaje Wam się :) Główny bohater, jakim jest student może spaść na ziemię, tracąc przy tym życie. Jego umiejętności często hamują wredne przeszkody. Należy porządnie się skupić, gdyż tępo gry jest dość szybkie, a czasu na reakcję jest mało.

Nie jest to może produkcja, która pochłonie Was na kilka godzin, ale z pewnością będziecie do niej zaglądać. Typowa, wizualnie prosta platformówka.

Jeżeli zbierzecie odpowiednią ilość fantów, będziecie mieć szansę na ulepszenie ucznia. Kupcie mu okulary ,,kujonki” i odpowiedni ekwipunek – bawcie się dobrze.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close