Cocktail Frenzy – pobaw się w barmana

Nadeszły wakacje. Wiadomo, ze dla ogromnej ilości z nas jest to czas żeby się wyszaleć i zabawić. Urlop bierze wtedy prawie każdy, a dzieciaki nie chodzą do szkoły i często się nudzą. Wolne i wakacje w Polsce oznaczają częste picie. Niekoniecznie alkoholu. W przypadku gry, którą dzisiaj przedstawiamy są to po prostu koktajle i przeróżnego rodzaju soki.

Wiele już było gier, gdzie musieliśmy obsługiwać klientów. Były już gry gdzie byliśmy kelnerami, kucharzami. Większość z nich adresowana jest dla dzieciaków, które bardzo chętnie w to grają. Może dlatego, że rozgrywka nie jest zbyt skomplikowana i bardzo ciężko jest przegrać. No cóż – co jest więc naszym zadaniem?

Tak jak już wyżej pisaliśmy – chodzi o obsługiwanie klientów. Ci składają zamówienia na przeróżne soki, które musimy nalać, bądź tez wykonać odpowiedni koktajl. Rozgrywka ogranicza się właściwie do paru kliknięć. Jedyne co trzeba robić, to spieszyć się, bo mamy tylko określony czas na zrealizowanie danego zamówienia.

Przejdźmy teraz do oprawy audiowizualnej. Jeśli chodzi o samą grafikę, no to można powiedzieć tylko tyle, że jest dość dobrze wykonana i nie widać żadnych niedoróbek. Nie widać ich dlatego, że wszystko jest bardzo proste i bardzo ciężko popełnić tutaj jakikolwiek błąd. Teraz muzyka. Jedyną jej zaletą jest to, że można ją wyłączyć. To po prostu zapętlony kilkusekundowy fragment, który niesamowicie denerwuje.

Jeśli chodzi o grywalność, to bardzo ciężko coś powiedzieć na ten temat, bo gra na przykład mi nie podobała się. Wiadomo jednak, że zawsze znajdą się oso by, które lubią taką rozrywkę – tak jak opisane już wyżej dzieci. Zostawimy jednak wam grę do oceny, bo jest ona dostępna za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button