DarmoweGry na iOSiOS

Coaster Crazy Deluxe – budujemy rollercoastery

Myślicie, że praca konstruktora atrakcji parków rozrywki jest łatwa i niezwykle przyjemna? W takim razie grubo się mylicie, bowiem do tworzenia krętych ścieżek dla wagoników także trzeba mieć smykałkę. A i odpowiedzialność za cudze życie jest niezwykle wysoka. Skąd to wszystko wiem? Z gry o nazwie Coaster Crazy Deluxe.

W produkcji Coaster Crazy Deluxe zostajemy budowniczym wirtualnych rollercoasterów, czyli kolejek górskich z niezwykle krętymi ścieżkami, na które ludzie – a przede wszystkim młodzież – wybiera się po to, by strasznie pokrzyczeć, zwymiotować i pośmiać się ze znajomych. Tak jak napisałem we wstępie, zadanie przed nami stojące tylko w teorii wydaje się czymś prostym. W praktyce potrafi naprawdę napsuć sporo krwi, o czym można przekonać się w grze już na samym początku.

Do naszej dyspozycji oddano w Coaster Crazy Deluxe całą masę elementów do rollercoasterów. Mamy specjalne uchwyty, „kręciołki”, a także – rzecz jasna – torowiska. To, co zbudujemy zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni, no i oczywiście… grubości wirtualnego portfela. Ten również odgrywa tutaj dużą rolę. Najważniejszy jest jednak pomysł. Bez niego nic nie można osiągnąć.

Nasze kolejki tworzymy po to, by ludzie mogli z nich bezpiecznie korzystać. Im mniej ofiar śmiertelnych w ludziach, tym lepiej. Oczywiście, dodatkowym atutem naszej atrakcji są także niebezpieczne zakręty, przez które ludzie dostają gęsiej skórki.

Coaster Crazy Deluxe graficznie prezentuje się bardzo dobrze. Nie mogę mieć też żadnych zarzutów do efektów towarzyszących rozgrywce. Warto zatem pobrać opisywaną grę? Uważam, że tak!

Coaster Crazy Deluxe do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close