Co Wolisz – zjeść pająka, czy karalucha?

Co Wolisz to polska aplikacja, w której sprawdzamy swoje preferencje w różnych tematykach. Zabawa jest tak banalna, że trudno sobie wyobrazić prostszą. Rozrywka za to jest naprawdę na wysokim poziomie z pominięciem kilku tylko aspektów.

Przechwytywanie

Po uruchomieniu aplikacji przechodzimy sekundowy tutorial, w którym dowiadujemy się o co chodzi. Na ekranie wyświetlają się dwie propozycje na zasadzie ,,co wolisz”. Rozśmieszyło mnie pytanie na które sama szukałam odpowiedzi wczorajszego wieczoru, a mianowicie ,,PS4″, czy ,,XBoxOne”. Żeby zaznaczyć swój wybór, wystarczy pacnąć górną, bądź dolną część wyświetlacza.

By bez odpowiadania na pytanie zobaczyć jak głosowali inny, wystarczy przeciągnąć palcem prawą stronę. Na ekranie pokazują się procentowe wskaźniki. Przesuwając w lewo, przechodzimy do kolejnego pytania.

1

Autor (Dariusz Młodnicki) zadbał o dwie dodatkowe opcje, a mianowicie: dodanie swoje pytania (musi być zaakceptowane przez moderatorów), oraz losowe wybieranie ,,co wolisz?”.

Gra jest naprawdę wciągająca i zabawna. Świetnie sprawdza się w grupie – sprawdzaliśmy w naszej redakcji i chwilami wybuchaliśmy śmiechem wszyscy razem.

Teraz kilka przykrych słów, które w każdej dobrej, obiektywnej recenzji powinny się znaleźć (o ile są do tego podstawy). Przede wszystkim podczas testów zdarzyło mi się, że aplikacja zawieszała mi się w najmniej spodziewanym momencie – jakby przetwarzała moje kliknięcie. W efekcie zostałam ,,wyrzucana” na pulpit i musiałam ją uruchamiać od nowa. Zdarzało mi się to samo w przypadku chęci dodania nowego pytania, bądź losowania. Nie zepsuło mi to jednak zabawy :)

2

Reklamy co prawda w apce się wyświetlają, ale nie są jakieś bardzo natrętne. Darmowe aplikacje mają to do siebie, że są przepełnione bannerami, tu na szczęście tego nie znajdziemy.

Tytuł można dorwać zarówno w AppStore, jak i Google Play, więc nie ma na co czekać – im więcej nas będzie, tym ciekawsze pomysły znajdą się w ,,Co Wolisz” :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button