Clotify – Twoja własna, wirtualna szafa

Clotify to aplikacja, która podbije serca prawdopodobnie wszystkich kobiet. Gdyby tak mieć wszystkie swoje ciuchy w smartfonie i przy pomocy dotyku tworzyć stylizacje na każdą okazję … Marzenia się spełniają! Od dziś możecie pożegnać się z wiecznym narzekaniem na brak ciuchów i brak pomysłów na wykorzystanie tych posiadanych ubrań. Clotify to ,,hust have”, niczym szminka dla kobiety!

a

Clotify to wirtualna szafa, którą każdy użytkownik jabłuszkowego, jak i androidowego urządzenia może posiadać. Dzięki korzystaniu z narzędzia, mamy dostęp do swoich ciuchów przez 24 godziny. Co więcej – możemy przeglądać zawartość poszczególnych ,,szafek”, tworzyć zestawy, inspirować się wskazówkami stylistów i dzielić z koleżankami swoimi pomysłami.

Pomiędzy kolejnymi akapitami wstawię minusy apki. Przede wszystkim należy zalogować się przez Facebooka, bo może być denerwujące, czy kłopotliwe dla osób aspołecznych. Kolejną z jednej strony przykrą rzeczą jest konieczność sfotografowania wszystkich swoich ubrań i dodatków, co w przypadku płci pięknej (i coraz częściej – męskiej), zajmuje długie godziny. Na tym moje ,,ale” się kończy.

aa

Główne menu to zakładki: moja szafa (znajdziemy tu wszystkie swoje zdjęcia z dokładnym podziałem typu ,,góra/dół”), szybki zestaw (tu możliwości: elegancko, modnie, wygodnie, bądź sportowo), uzupełnianie szafy (dodawanie nowych zdjęć), promowane – nic innego, jak zestawy znanych projektantów, dress code, czyli swego rodzaju etykieta, oraz mój profil.

Nie będzie się rozdrabniać nad szczegółami, bo są one najmniej ważne. Świetne jest to, że ktoś wpadła na tak genialny pomysł i postanowił ułatwić ludziom życie. Wyobrażacie sobie dzielenie się z koleżankami ciuchami w wirtualnym świecie? Doradzanie, kombinowanie, czy … hmmm chwalenie się nowym nabytkiem wszędzie, gdzie tylko przebywacie? Obecnie jest to możliwe.

aaa

Osobiście jestem zachwycona aplikacją. Jak tylko znajdę chwilę, z pewnością sfotografuję swoją szafę i będę ją nosić zawsze przy sobie ;) Polecam kobietom i mężczyznom!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close