Clever ToDo – aplikacja dla prowadzących uporządkowane życie

W dzisiejszych czasach każdy jest niezwykle przepracowany i zajęty. Zbyt duży nadmiar obowiązków skutkuje bardzo często tym, że zapominamy o ważnych sprawach takich jak, na przykład, zapłacenie rachunku za prąd. Na szczęście Clever-Software w porę pomyślał o tym, że w XXI wieku jest wielu zapominalskich i stworzył aplikację „Clever ToDo”, dzięki której już nigdy nie skończymy dnia z myślą, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co mieliśmy zaplanowane.

Program udostępniony przez polskiego producenta na wszystkie urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone 7 jest swego rodzaju narzędziem do zarządzania zaplanowanymi przez nas zadaniami.

Dzięki tej aplikacji, która korzysta z metodologi GTD, mamy możliwość dodawania nowych projektów i zaplanowanych przez nas na dany dzień działań, dzięki czemu już nigdy nie zapomnimy o tym, co mieliśmy załatwić.

Do najważniejszych funkcji programu „Clever ToDo” należy bez wątpienia opcja dodawania notatek, które sprawiają, że aplikacja jest niezwykle czytelna i prosta w obsłudze dla każdego, nawet świeżo upieczonego, użytkownika.

Dużym plusem, który dostrzegany jest od razu po otwarciu „Clever ToDo”, jest również bardzo ładnie prezentujący się graficznie interfejs. Pozwala on nam na bardzo przyjemną pracę w programie nawet w stresującym dla nas dniu, co też jest przecież bardzo ważne w tego rodzaju narzędziach.

„Clever ToDo” jest aplikacją płatną. Kosztuje 10,49 złotych i można ją ściągnąć z oficjalnej strony Windows Phone.

Na koniec prezentujemy, jakie możliwości daje „Clever ToDo”:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button