City Domination – zarządzaj swoją mafią

W City Domination wcielamy się w rolę początkującego gangstera. Naszym przewodnikiem staje się Al Capone, który pokazuje nam wszystkie tajniki tej trudnej branży. Naszą pierwszą lokalizacją jest więzienie Alcatraz. Cel: ucieczka. Tutorial zawarty w produkcji jest dość obszerny, chociaż nie daje graczowi możliwości poznania wszystkich funkcji. Co pewien czas nasz ,,wódz” podpowiada kierunek działań, lecz warto pamiętać, że głównie działamy na własny rachunek, opracowując zaawansowane strategie.

1

Po wyjściu z więzienia, a raczej po ucieczce z niego, przychodzi nam przemieścić się w bezpieczne miejsce, którym jest nasza aktualna lokalizacja (o ile wyrazimy na to zgodę). Na prawdziwej mapie z mafijną nakładką otrzymujemy informacje dotyczące sąsiednich dzielnic.

Warto zadbać o swoich ludzi w okolicy. W końcu nie chcemy narażać swojego tyłka. Lepiej, gdy robi to ktoś za nas. W ten sposób werbujemy sąsiadów, płacąc im odpowiednie stawki. W trakcie gry przychodzi nam walczyć z różnymi gangami. Początkowo oczywiście wygrywamy, lecz później nie jest to takie oczywiste. Póki są pieniądze, są ludzie. Póki są ludzie – są wygrane. Kiedy kasa się skończy, wszystko padnie.

2

W zakładce z misjami znajdziemy ciekawe zadania do wykonania, które mogą przynieść nam spory zarobek, osiągnięcia i dodatkowych ludzi. Dość ciekawą opcją jest multiplayer, w którym mamy okazję rozmawiać z innymi graczami. Okazuje się, że w naszej okolicy jest więcej wirtualnych gangsterów, niż mogliśmy to sobie wyobrażać :)

Naszym zadaniem jest zawładnięcie jak największą częścią mapy. W tym celu atakujemy sąsiednie obszary. Zabierając się do walki, musimy pamiętać o dopasowaniu ludzi. Jeżeli wyślemy zbyt małą ilość mafiozów, misja nie powiedzie się. Jeśli wyznaczymy sobie cel zbyt oddalony, nie będziemy mogli przeprowadzić akcji – pracujemy w granicach swojego zasięgu.

3

Podsumowując – gra strategiczna, w której pniemy się na drabinie kariery gangstera. Jeżeli przepadacie za taką tematyką, z pewnością spędzicie w produkcji studia Mob In Life wiele godzin ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
City Domination – Mafia MMOCity Domination GmbH & Co.KGGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button